Meyve Sepeti ve Çiçek Sepeti

Orkide seven eşinize veya sevgilinize saksı beyaz orkide gönderebilirsiniz. Farklı tasarımlarla satışa sunduğumuz “Phalaenopsis Orkide” beyaz ve pembe renk seçeneklerimiz mevcuttur.

Alt kısımı seramik vazolu şekilde yada özel tasarımlı aranjman tarzında dizayn edilerek hazırlanabilir. tamamen izin tercihinize göre tüm ürünlerimiz hazırlanmaktadır.

çiçek sepeti tercihi kulağınıza pek yaratıcı gelmiyorsa size sıra dışı bir seçenekte sunabiliriz! Yenileyebilir meyve çiçekleri! Taze mevsimsel meyveler ile hazırladığımız meyve sepeti ürünlerimizde tercih edebilirsiniz.

Ücretsiz teslimat ve hızlı teslimat garantisi ile siparişlerinizi online olarak verebilir veya telefon ile bizlere ulaşarak verebilirsiniz. Ödeme seçeneklerimiz arasında EFT/Havale, Online Ödeme ve Mail Order sistemimiz bulunmaktadır.

Web sitelerimzde görmüş olduğunuz ürünlerin tamamı kendi profesyonel ekip çalışanlarımız tarafından dizayn edilmiştir. çiçek siparişi verdiğiniz ürünlerin dışında farklı bir ürün gitmesi söz konusu olamaz.

www.onlinemeyvesepeti.com ve www.lenacicek.com dabulunan tüm çiçeklerimiz taze ve kaliteli çiçekler kullanılarak hazırlanır, araçlarımıza teslim edilerek sipariş adreslerinize teslimatı yapılır.

Bizi tercih ederek kaliteyi ucuza alın! Her zaman önem verdiğimiz müşteri memnuniyetimiz ile tanışın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.