Klasik Erkek Yalanları

Erkekler kesinlikle köşeye sıkıştığında çok saçma yalanlar söyleyerek sizleri ikna edeceklerdir. Kesinlikle bu yalanları düşündüğünüz taktirde saçma olduğunu anlayacaksınızdır.

Aslında erkeğin zor duruma düştüğünü gördüğünüz zaman, kesinlikle üstüne giderek onu soru yağmuruna tutunuz. Bu durum onu peşi sıra yalan söylemeye itecektir ve kesinlikle bir yerlerde pot kırmasına neden olacaktır.

Çok ciddi ve çok rahat yalan söylüyormuş gibi görünse de erkekler, içlerinde kopan fırtınalar bu yalanları kesinlikle saçmalık olarak ortaya çıkaracaktır. Örneğin telefon ile aradığınızda bir çok erkeğin cevabı 5 -10 dakikaya evdeyim oluyordur. Ama daha barda içkisini yeni almış ve yeni yudumlamaya başlamıştır. Yada başka bir profesyonel yalana bakacak olursak. Erkeğin bir davete giderken sizi götürmemesi ve döndüğünde eşlerin de gideceğini bilmiyordum gibi yalanlar demiyor…

Kısacası erkekler artık o kadar çok alışmış ki yalanlara. Bir yalan makinesini bile geçmişler diyebiliriz. Kesinlikle şüphelendiğiniz bir sözü karşısında üzerine hücum ederek soru yağmuruna tutunuz. Bu onun bocalamasına ve kesinlikle bir açık vereceğine neden olacaktır.

Bir çok bayan eşinin yalan söyleyeceğine inanmadığı için çok saçma sapan şeylere bile inanmaktadır. Kesinlikle eşlerinize hiçbir sözünde inanmayın. Her zaman bir bit yeniği arayın. Çünkü onun söylediği her şeye inanarak kendimizi kandırmış oluruz. Zira her 3 cümlesinden biri kesinlikle yalan oluyor erkeklerin. Pinokyo gibi burunları uzamış olsaydı, inanın bize İstanbul boğaz köprüsünden daha uzun bir burunla gezerlerdi. Her erkek yalan söyler.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.