Kıskanç Erkekle Nasıl Baş Edilir?

Kesinlikle bir çok erkek eşini aşırı derecede kıskanmaktadır. Kimiz zaman bu kıskançlık bayanların hoşuna gitse de, çoğu zaman deli olmaktadırlar. Unutmayın ki her sorunun bir çözümü vardır. Tabi ki kıskanç erkekle baş etmeninde bir çözümü vardır.

Bu saçma kıskançlıklara ufak bir örnek verelim;

–          Tatlım neredesin?
–          Kızlarla dışarıdayız aşkım.
–          Nasıl dışarıdasınız. Erkek sesleri geliyor ama ?
–          Aşkım ya yanımızdan geçen erkeklerden geliyor.
–          Tatlım sana inanamıyorum ya o kadar yakından nasıl geliyor bu sesler.

Bu saçmalıklar bu şekilde sürer gider. Erkekler yanınızda bir erkek sinek bile görseler kıskanırlar. Cümlelerin en sonunda da gelen sözcük kesinlikle “seven erkek kıskanır” olacaktır.

İşte bütün erkeklerin kesinlikle sığındığı en önemli kelime cümle sonunda gelecektir. Çünkü sonuçta bu cümleye karşı bir şey diyemeyeceğinden bayanlar susarak kabul etmek zorunda kalırlar.

Kesinlikle kıskançlıkların başlarında gelen cümlelerden biride şudur “ Aşkım ben sana güveniyorum da, çevrende ki erkeklere güvenmiyorum” diyerek sizleri tatmin etmeye çalışacaklardır. Sonuçta sizlere güvenseler kıskanmazlar değil mi? Ama bu sorunun karşılığı son verdiğimiz örnek olacaktır kesinlikle.

Aslında kıskançlıklarını durdurmanın en güzel temeli onları sırtından vurmaktır. Sırtından vurmak derken kastetmek istediğimiz şey onları aldatıyormuş gibi yapılmalı ve sonucunda gerçekten neler yaptığınızı gördüğünde kesinlikle akıllanacaktır. Bunu birkaç kez deneyin sonuca ulaşacaksınız.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.