Kadınlar Eşlerini Nasıl Seçer?

Kadınlar kesinlikle eş seçiminde çok şey istemektedir. Bu isteklerini şu şekilde sıralamak gerekir. Ekonomik güç, Aşk, Sevgi, İlgi ve Yakışıklılık gibi daha bir çok şey istiyorlar. Eğer bunlardan birisine sahip değilseniz ilişkinizde kesinlikle korkun. Zaman içerisinde ilişkiniz bitme yoluna gidecektir. Bayanlar kesinlikle maddiyat konusunda sıkıntı çekmeyi istemezler. Bu onlara kesinlikle çok zor gelmektedir.

Bütün bayanlar eşinin kendisine yakışmasını isterler. Kısacası yanında boylu ve poslu onu koruyabilecek bir bey isterler. Kesinlikle kendilerinden çok daha iyi bir eş isterler. Çünkü bu onlara rahatlık ve güven verir. Bunlardan dolayı kesinlikle eşinizin yanına yakışmanız gerekmektedir.

Eğer yukarıda ki kritere uyuyorsanız ve birde muhteşem bir aşk bağınız varsa kadınlar diğer özellikleri silebilirler. Çünkü kadınlar için aşk ve yakışıklılık çok önemli bir konudur. Çok duygusaldır bayanlar kesinlikle. Muhteşem bir aşk ve yakışıklılık olduktan sonra diğer isteklerini göz ardı edebilirler.

Ekonomik güç kesinlikle çok önem kapsamaktadır. Ekonomik gücü iyi olan bir bey kesinlikle çok şanslıdır. Bütün bayanlar evlendiğinde gezmek ve tozmak isterler. Hayatı yaşamak isterler kısacası. Eğer ekonomik güçte sıkıntı varsa tabi ki bu istekleri gerçekleşemez. Bundan ötürü ekonomik gücünüzü kesinlikle düzeltmeye gidiniz.

Bayanlar çok şey ister beyler. Bayanların 3-5 adet isteğini yerine getirdikten sonra o ilişki kesinlikle yıllar boyu sürecektir. Bu 3-5 adet isteği bayandan bayana fark etmektedir. Bunları bulmak ise sizlere kalıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.