Erkekler Neden Terk Eder?

Hiç şüphesiz erkeklerin ayrılmak için kullandığı bahaneler bitmez. Bu konumuzda erkeklerin neden terk ettiğini? Neden uzun süreli ilişkiler yaşayamadığını? Erkek arkadaşınız sizden neden ayrıldı? Gibi soruların cevaplarını yanıtlamaya çalışacağız.

–          Erkeklerin genellikle ayrılma sebeplerinin önde geleni sevgi bitmesidir. Kesinlikle ayrılma yolunda bu cümle garanti bir cümledir. Sonuçta  hiçbir bayan sana karşı sevgim bitti dediğinde gururunu ayaklar altına alıp da gitme demez. Bir erkek sevginin azaldığını hissettiği an dürüst olur ve sevgim kalmadı ayrılalım der ve kesinlikle bu cümle ilişkiyi bitirir.

–          Diğer bir hüsus kesinlikle başkasını sevmektir. Bazı erkekler sizinle çıkarken başka birisi ile de ilişkisini sürdürmektedir. Ama genellikle erkekler dürüst olur ve sizlere ben başkasından hoşlanıyorum ilişkimizi bitirelim gibisinden bir cümle kullanır. Kesinlikle bu cümle ayrılığa götürür ilişkiyi. Aslında bu durumda bütün bayanlar suçludur. Çünkü erkeği elinde tutmayı bilen bir bayan asla erkeğin başka bir bayana kaçmayacağını önler.

–          En önemli hüsuslardan biride cinsel ilişkide tatminsizliktir. Cinsellikten kaçan bayanlar sadece sevişmeyi tercih eden bayanlar aslında çok büyük hata yapar. Cinsel ilişkiden bayanlar kesinlikle çok korkmaktadır. Ama bu bayları elinde tutmalarına yetmez. Erkekler kesinlikle cinsel bir ilişki olmadan mutlu olamazlar.

Kısacası bunlar gibi daha bir çok örnekler verebiliriz. Ama unutmayın ki bir ilişkiyi sürdüren çift değildir kesinlikle bayanlardır. Bayanlar işlerini bilirse eğer o ilişki kesinlikle bitmeyecektir. İlişkinizi gözden geçirin ve enine boyuna kendi içinizde tartışın. Kesinlikle ilişkinizi düzelteceksinizdir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.