Blog Yazarak Para Kazanmak

Kendi bilgileriniz ile blog yazarak para kazanmak mümkün. Blog yazarlığı son yıllarda bir hayli popüler bir kavram haline geldi. İnsanlar sahip oldukları bilgileri blog yazarak paylaşıyor ve bu paylaşımların özgünlüğü ve okunurluğuna göre blog sahipleri hatırı sayılır miktarlarda paralar kazanabiliyor.

Blog sahipleri daha çok web sitelerine aldıkları reklamlardan ya da satış ortağı olduğu firmaların ürünlerini satabildiğinde kazanç sağlayabiliyor. Tabi bunların dışında bloglarınızdan para kazanmak için daha değişik ve daha karlı yöntemlerde var.

Yapılan araştırmalara göre takipçi sayısı iyi düzeyde olan blog sitelerinin %30 u 200$ dan fazla para kazanabiliyor ve yine bu blog siteleri affilite marketing sistemleri ile 3000-5000$ arasında paralar kazanabiliyor.

Eğer sizinde bir blogunuz varsa ve masrafsız bir şekilde affilite marketing sisteminide kullanarak yüksek miktarlarda nasıl para kazanılabileceğini öğrenmek istiyorsanız BLOG BİLİMİ isimli kitaba göz atarak bu tür uygulamaları tüm ayrıntıları ile öğrenebilirsiniz.

Para kazanan blogcular araştırması;

1. Amerika’da 20 milyondan fazla blogcu var.

2. 1,7 milyonu bloglarından para kazanıyor.

3. 452 bin Amerikalı blogcu bloglarını ara gelir kaynağı olarak görüyor.

4. 20 milyon blogcunun yüzde 2’si hayatını tamamen blog yazarak kazanıyor.

Eğer sizde blog yazarak para kazanmak istiyorsanız bu konu hakkında ayrıntılı bilgilerin verdildiği BLOG BİLİMİ KİTABINI incelemenizi öneriyoruz..

BLOG BİLİMİ E-KİTABI İÇİN TIKLAYINIZ !

blog-yazarak-para-kazanmak

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.