Bir Erkeğe Sorabileceğiniz En Eğlenceli Sorular

Şüphesiz günümüzde bir çok bayan ve bay ilişki yaşamaktadır. Bu ilişkilerin kesinlikle en zor anları ilk başta ki birbiriniz ile kuramadığınız konuşmalar olacaktır. İlişkilerde ilk zamanlar çok önemli ve çok heyecanlı geçeceğinden bay yada bayan bir sohbet içerisine girememektedir. Aslında bayanlar baylardan bir sohbet konusu beklemektedirler. Sonuçta bayanlar kendilerini ağır bayan durumuna getirmek için durmadan konuşmayı tercih etmezler. Bundan ötürü bayanların baylara soracağı bir takım sorular sonucu diyalog başlayacaktır. Ama bu sorular ne olmalıdır ?

Bay genellikle sohbeti ilerletemez. Aslında sorunlar tamamen ilişkilerin ilk günlerinde bayların konuşamamasından kaynaklanmaktadır. Bayanların konuşma esnasında araya soktuğu laflar bile sürekli bir diyalog sağlamamaktadır.

Kesinlikle bir diyalogu başlatmak için, ortaya atılacak cümleyi bir eğlenceli zemine oturtmak gereklidir. Ne kadar saçma sorular olsa bile, kesinlikle diyaloga girmenizi ve devam etmesini sağlayacaktır.

Kesinlikle unutmayınız ki sizin ortaya attığınız komik ve saçma cümleler karşısında bayın çoğu özelliğini anlayacaksınızdır. Ne kadar espri yeteneği olduğunu ve kesinlikle nezagetini ölçe bileceğiniz bir durumdur. Bu ortaya atılan eğlenceli ve saçma cümleler kesinlikle erkekleri bocalatıp nasıl bir kişiliğe sahip olduğunu ortaya çıkacaktır.

Erkekler ilişkinin ilk aylarında çok heyecanlı ve sessiz görünürler. Kesinlikle bu size alışma sürecidir. Zaman içerisinde alıştığında sizlere konuşacak cümle bile bırakmazlar. Eğer siz bu süreci zekice ve akıllıca kullanırsanız, erkeğin nasıl bir yapıda olduğunu anlayacaksınızdır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.