Anket Doldurma Siteleri

Anket doldurma siteleri aslında kamuoyu araştırması yapmak isteyen büyük kuruluşların araştırma işlerini verdiği birimlerdir. Anket doldurarak sizlerin para kazanmasını sağlayan anket siteleri araştırma işlerini büyük kuruluşlardan alıp siz anketörlere doldurtma görevini üstlenir. Anketörlerin doldurdukları anketler birleştirilerek genel bir sonuç çıkarılır ve bu sonuç araştırmanın yapılmasını isteyen kuruluşa iletilir. Bu işlemler sırasında araştırma yapmak isteyen kuruluş anket sitesine belli bir meblağ ücret öder ve anket sitesi de bu ücreti anketleri doldurttuğu anketörlere aktarır.

Kabaca anket doldurup para kazanma işlemi yukarıda anlattığımız şekilde gerçekleşir. Anket doldurma işleminin amacı insanların bir konu hakkında yüzde olarak neler düşündüklerini öğrenmektir. Örnek vermek gerekirse bir diş macunu üreticisi ürününün insanlar tarafından hangi oranlarda kullanıldığını öğrenmek isteyebilir. Bunun içinde bir anket sitesine başvurarak araştırma yapmasını ister. Anket sitesi de gerekli anketleri hazırlayarak anketörlerine gönderir.

Şimdi gelelim anket doldurarak ne kadar para kazanılabilir sorusuna. Ne kadar çok anket sitesine üye olursanız ve anket sitelerinin sizlere gönderdiği anketleri ne kadar hızlı sürede doldurursanız o kadar çok para kazanabilirsiniz. Anket sitelerinin bir anket başına verdiği ücret 1 ile 75 dolar arasında değişiyor.

Bu yöntem ile internette geçirdiğiniz zamanı paraya çevirmeniz mümkün. Tek yapmanız gereken güvenilir anket sitelerine üye olmak ve anketleri doldurmak. Bunun içinde sizlere anket listesi kitabını öneriyoruz. Bu kitapta ödeme yaptığı kanıtlanmış yüzlerce anket firmasının adreslerine ulaşıp kayıt yapmanız mümkün.

Satın Al /

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.