Akrep-Aslan ve Akrep-Başak Uyumluluğu

Akrep ve Aslan: Su ve ateş. Dram, yoğunluk ve bir aşırılar ilişkisi. Bu ilişki sürebilir ama yüzünüze de patlayabilir. Bu yüzden çok dikkatli olun. Çünkü sürebilmesi çok emeğe ihtiyaç vardır. Astroloji | Burçlar | Tarot

Gerçekte olumlu argümanlar kadar olumsuz argümanlar da vardır. İlk olarak ikinizin de tensel arzuları çok yoğun. İkinizde tensel hazlardan çok büyük zevk alırsınız. Duygularınızın yoğunluğu ve fiziksel ilişkiniz sizin iyi bir ilişkiniz olması 2 iyi avantaj. Ama diğer taraftan hem siz hem de Aslan yönetmeye, kontrol etmeye ve patron olmaya ihtiyacınız var. Bu yarışta Aslan’ın sizden avantajlı çünkü Aslan sözcüklerin ustasıdır, o gerçekten çok iyi bir konuşmacıdır.

Akrep – Başak Uyumluluğu

Akrep ve Başak. Hava ve toprak. Güzel bir ilişki ama aynı zamanda bir o kadar da zor… Akrep Başak’ı büyüler. Merak etmesi için onu harekete geçirir. Başak kötü niyetli ve bencil bir burç değildir. O nazik ve sabırlı biridir. Böyle olmak onun tarzıdır. Başakla yaşadığınız bir ilişki sizin için süprizlerle dolu olacaktır. Başak sizi çok iyi anlayabilir ve size ihtiyacınız olan sakinliği ve güvenliği sağlar. Ama diğer taraftan Başak sizin kadar duygusal değildir ve asla sizin içinizdeki duygu ve tutku yoğunluğunun içine inemeyecektir. Ama bazen ikinizinde yaşadığı kıskançlık patlamalarına dikkat edin. Çünkü burada göstereceğiniz soğukkanlılığınız ilişkinizin sağlamlığını etkiler.

SPONSOR: Online film izle

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.