Yumuşak bir Cilt için Doğal Kırışıklık Kremi Formülü

Doğal kırışıklık kremi formülleri doğanın güçlerinden yararlanır. Kimi kadınların cildi erken kırışır ve yaşlanmayı durdurmak için kimyasal yöntemleri kabul etmez. Salatalık kırışma sürecini durdurmaya yönelik doğal bir çaredir.

Cildi sıkılaştırmaya ve doğal bir parlaklık vermeye yönelik diğer doğal çözümler de vardır. Bir yumurta beyazına, mayoneze, zeytin yağına ve orta boy bir salatalığa ihtiyacınız olacaktır. İlk olarak salatalığı yıkayın ve yarıya kesin. Kabuklarını soymayın. Daha sonra, salatalığı doğrayın, blendere koyun, bir yumurta iki kaşık mayonez ve yarım fincan zeytinyağı ilave edin. İyice karıştırın. Bu karışımı günde iki kez kullanın ve yaştan kaynaklanan kırışıklıklardan kurtulduğunuzu görün.

Artık Sağlıklı Olacaksınız

Cildi sıkı tutmak için dört damla uçucu yağı ve yarım fincan saf suyu karıştırın. Yüzünüzü iyice yıkayın ve kurutun. Karışımı cildinize uygulayın. Sürekli kullanım cildi doğal durumuna getirecektir.

orjin krem | dermomed krem | ozoderm

Canlandırıcı ve kolajen ilave edici kimi bitkiler de ilave edebilirsiniz. Cildin kurumasına ve kırışıklar oluşmasına en çok kolajen eksikliği neden olur. Doğal bitkiler kolajen üretimini arttırır ve cilt eski haline getirilebilir.

Doğal kırışıklık kremi formülüne C vitamini, retinal ve bakır peptid de ilave edebilirsiniz. Bu kombinasyon cildin yaşlanma etkilerine karşı koyarken nemi muhafaza etmesine yardımcı olacaktır. Sonuçları görmek birkaç hafta alabilir ancak kremi uygulamaya devam ederseniz, etkisi sürekli olacaktır. İster evde yapın ister satın alın kremleri ilk olarak kolunuzda denemek ve sonuç alıp almadığınızı görmek iyi bir fikirdir. Eğer herhangi bir krem sizin için çalışmıyorsa diğer bir kremi deneyin. Seçilecek çok sayıda çeşit vardır ve sizin için uygun bir tanesini bulabilirsiniz.

Latest Comments
  1. çiğdem
  2. beyza

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.