Neden Sigortalı Olmalıyım?

Hayat koşullar çok zor ve aynı zaman da çok tehlikelidir. Sigortalı olduğunuz taktir de siz ve ailenizin can sağlığını garantiye almış olursunuz. İş hayatı türlü tehlikelerle doludur. İş yerinde meydana gelebilecek kazalar sonucu sigorta sizin hastane masraflarınızı karşılayacaktır.

Aynı zaman da Ailenizin fertle de hastalandığı taktirde sigortadan yararlanacaktırlar. Erkek iseniz eşinizin hamile kalma sonucu bütün hamile masraflarını sigorta karşılamaktadır. Sizi hem ciddi masraflardan kurtarmaktadır. Hem de talihsiz olaylar sonucu başınıza gelebilecek her şey için masraflarınızı karşılamaktadır. 506 sayılı Sosyal Sigortalar kanununa göre hayatın çeşitli riskleri sonucunda maruz kaldığınız taktirde size uzatılacak iyi bir elin yardımını garanti etmektedir.

DEĞERLİ OKURLARIMIZ SSK VE BAĞKUR EMEKLİLİK ŞARTLARI İLE İLGİLİ TÜM SORULARINIZA AYRI BİR SAYFADA CEVAP VERİYORUZ.
NE ZAMAN EMEKLİ OLURUM, EMEKLİ MAAŞIM NE KADAR OLUR, SSK EMEKLİLİK ŞARTLARI, BAĞKUR EMEKLİLİK ŞARTLARI, SİGORTASIZ İŞÇİ ÇALIŞTIRMANIN CEZASI, İSTEĞE BAĞLI SİGORTALILIK, RAPOR PARASI, TARIM BAĞKURU GİBİ SORULARINIZA ANINDA CEVAPLAR.SSK VE BAĞKUR İLE İLGİLİ TÜM SORULARINIZI BURAYA TIKLAYARAK SORABİLİRSİNİZ.TÜM SORULAR ÜCRETSİZ CEVAPLANMAKTADIR.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.