Mutlaka İzlemeniz Gereken Yeni Filmler

Online film izleme olgusu internet ile beraber interneti kullanan tüm kullanıcıların bilgisayarına girdiği için artık bir insanın film izlemek için ekonomik ya da sosyal durumunun iyi olması gerekmiyor. İnternet ile beraber insanlar istediği filmi istediği zaman izleyebiliyor. Her ne kadar yasal olmasa da ücretsiz film izlemek ya da bedava film izlemek mümkün. Bir cd marketine gidip film cdleri almaya, sinemaya gitmeye ve istediğiniz filmin televizyonlarda gösterilmesine artık gerek yok. Filmler gelişen internet ile beraber elinizin altında.

Sinemalarda Real 3D gibi teknolojilerin gelişmesi ile Avatar, Titanların Savaşı gibi harika efektlere sahip filmlerin izleyiciler tarafından her ne kadar sinemada izlenmesi tercih edilse de görsel efekti düşük olan her film evden izlenebilir.

Kaçırmamanız gereken filmlerden bahsedeli… Sinema izleyicileri herhangi bir filmin reytingi, izlenme oranı ya da ne kadar izlenmesi gerektiği gibi istatiski bilgilerin yer aldığı, dünyanın en büyük film kaynağı olarak kabul edilen IMDB web sitesine 2010 yılında Inception filmi 4. sıradan giriş yaptı. Inception filmi izleyicileri tarafından büyük övgüler alıyor. Leonardo Di Caprio’nun başrollerinde oynadığı bu film gişe rekortmeni olmaya aday.

İzleyicilerin verdiği puanlarla sıralamaya giren bazı en iyi filmler ise şöyle;

1. Sil Baştan

2. Mulholland Çıkmazı

3. Aşk Zamanı

4. İhtiyarlara Yer Yok Fragmanı

5. Yüzüklerin Efendisi Kralın Dönüşü

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.