Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?

Koltuklarımız ev ve işyerlerimizde üzerinde en çok vakit geçirmiş olduğumuz eşyaların başında gelir. Bu nedenle sağlık açısından koltuk yıkama yaptırmalıyız. Belirttiğimiz gibi koltuk yıkama ciddiye alınması gereken bir işlemdir. Bilindiği üzere koltukların üzerinde bulunan kumaşlar mikrop ve bakteri tutmaya elverişli olup bu durum sağlık açısında bizleri etkilemektedir. Giysilerimizi nasıl her kirlendiğinde yıkayıp temizliyorsak koltuklarımızın da belli periyotlarla yıkanıp temizlenmesi gerekir. Koltuklarınızı güvendiğiniz ve işinde uzmanlaşmış koltuk yıkama firmalarına emanet ederek onların temizliğini sağlayabilirsiniz.

Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?

Koltuk yıkama işlemi emiş gücü yüksek olan makinelar ile vakumlanarak yapılır. Daha önce koltuğunuzun kumaşı incelenir ve ona göre şampuan kullanılır. Koltuğunuzda bulunana leke, iz ve kire görede özel arındıcı şampuanlar seçilebilir. Koltuk yıkatma işlemi alanında uzman persenelleri bünyesinde çalıştıran firmlara yaptırılmalıdır.

Koltuk yıkama fiyatları koltuğunuzda bulunan lekeye ve koltuğunuzun büyüklüğü/küçükliğine göre değişebilir.  Fiyat öğrenmek için bu işlmei yapan bir firmadan koltuğunuz ile ilgili bilgi vererecek fiyat alabilirsiniz.

Latest Comments
  1. nevin
  2. hasan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.