İnternette Flash Oyun Oynama Bağımlılığı!

İnternet uzun yıllardır gelişimini sürdürmesi ve bu süreç içerisinde internetin daha hızlı kullanılabiliyor olması flash oyunların kullanıcıların bilgisayarlarına yüklenme sürelerini hızlandırdı. Örnek vermek gerekirse 5mb boyutunda olan bir flash oyun kullanıcının bilgisarına 5 yıl önce 5dk yı aşan bir sürede yüklenirken günümüzde bu süre 30sn’lere kadar indi.

İnternetin hızlanmasıyla flashoyunların kullanıcıların bilgisayarına daha kısa bir sürede yüklenir hale gelmesi flashoyun sitelerine olan talebi doğal olarak artırdı. Artık kullanıcılar bir flashoyun sitesine girdiğinde oyunun boyutu ne olursa olsun çok uzun bir süre beklemeden oyunu oynayabiliyor.

Tabi internetin yaygınlaşmasıyla başlayan kraloyun furyasını unutmamak lazım. İnternet kullanıcıları için bir fenomen haline gelen kral oyun kelimesini çok seviyor. İnternet aramalarındaki yoğunluğa baktığımızda da bu görülebiliyor.

Sizde internet üzerinden flash oyun oynamak istiyorsanız  kraloyun.org sitesini ziyaret edebilir ve dilediğinizce flashoyun oynayabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.