Hacker Olmak için Neler Yapmalıyım?

Hacker kimdir? Kimlere Hacker denir? Hacker olmak için ne yapmalıyım? Eğitimli bir Hacker olmak.. Nasıl Hacker olurum?

Gelişen teknoloji, bilgisayar çağının yaşanması ve artık her evde internetin olması ile birlikte ortaya çıkan yeni bir iş pozisyonu: “HACKER”… Hacker; bilindiği üzere internet korsanı diye tabir edilen kişilere verilen isimdir. Bu korsanların denizi niteliğinde olan internet, onlara geniş bir yelpaze sunmaktadır. Sistemlere girerek kredi kartı çalanlardan tutun, şifre kırıcılara, site çökerticilere, firma ve kurum bilgisi çalanlara kadar birçok değişik alanda çalışan hacker mevcuttur.

Bütün bu saydığımız kötü özellikler yanında, bir de kendi sistemlerini koruyan, sitelerine ve ağlarına karşı saldırı yapıldığında bunu ekarte eden, sistemlerine güvenlik kalkanı oluşturan hackerlar vardır. Biz bu hackerları “etik hacker” olarak nitelendiriyoruz. Bir hackerın sahip olduğu her türlü bilgiye sahip olan etik hackerlar bilgilerini olumlu yönde kullanarak, etik bir iş yapmaktadırlar.

Üst düzey firmalarda çalışma imkanları bulunan etik hackerların kazançları da bir hayli fazladır. Öyle ki piyasada bu işten aylık on binlerce dolar kazanan hackerlar mevcuttur.

Peki nasıl “etik hacker” olurum diyecek olursanız; bu noktada sizlere eğitim sunabilecek bir site önerebilirim. www.etikhacer.com Sizlere hacker olma konusunda yardım edebilecek mükemmel bir site konumunda. Sitenin eğitim cd si şeklinde verdiği materyalleri alarak Hacker’lığın gizemli dünyasını öğrenebilir siz de etik hacker olabilirsiniz.

hacker-egitim-seti

%100 Etik hacker eğitim seti şeklinde satışa sunulan bu set sayesinde üst düzey bir firmada on binlerce dolar kazanabilirsiniz. www.etikhacer.com sitesini incelemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

Hacker Eğitim Setini Satın AL

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.