Bağkur Ödeme Listesi Sorgulama

Bağkur Ödeme Listesine ancak Bağkur Genel Müdürlüğü’nün resmi sitesinden ulaşabilirsiniz. Bağkur Genel Müdürlüğü’nün resmi sitesine buradan (http://uygweb.sgk.gov.tr/BagkurEmekliBilgileri/Odeme.htm) giriş yaparak Ödeme Listesine ulaşabilirsiniz.

Bu site de karşınıza çıkacak sayfada sadece bağkur numaranızı yazmanız yeterli olacaktır. Daha sonra ödeme listesine ulaşabileceksiniz. Geçmişten bugüne kadar bağkur sigorta ödeme listesi önünüze gelecektir. Hangi yılda başlatıldığı hangi aylar veya yıllar da yatırılmadığına dair bütün belgelere buradan ulaşabilirsiniz. Bağkur Sigortanız yatmadı ise en yakın Bağkur Genel Müdürlüğü’ne dilekçe vererek sorununuzu çözebileceksiniz. Unutmayın ki Bağkur Sigortası çok önemli bir şeydir. Sizin can sağlığınızı koruyan en büyük etmendir. Kesinlikle sigortanızı devamlı takip ediniz.

DEĞERLİ OKURLARIMIZ SSK VE BAĞKUR EMEKLİLİK ŞARTLARI İLE İLGİLİ TÜM SORULARINIZA AYRI BİR SAYFADA CEVAP VERİYORUZ.
NE ZAMAN EMEKLİ OLURUM, EMEKLİ MAAŞIM NE KADAR OLUR, SSK EMEKLİLİK ŞARTLARI, BAĞKUR EMEKLİLİK ŞARTLARI, SİGORTASIZ İŞÇİ ÇALIŞTIRMANIN CEZASI, İSTEĞE BAĞLI SİGORTALILIK, RAPOR PARASI, TARIM BAĞKURU GİBİ SORULARINIZA ANINDA CEVAPLAR.SSK VE BAĞKUR İLE İLGİLİ TÜM SORULARINIZI BURAYA TIKLAYARAK SORABİLİRSİNİZ.TÜM SORULAR ÜCRETSİZ CEVAPLANMAKTADIR.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.