Bağkur No Sorgulama

Bağkurlu olup da bağkur numarasını bilmeyenler tabi ki vardır. Ama bağkur numarası çok önemli bir husustur. Neden diyeceksiniz. Olmadık yerde lazım olabilir. Yada tehlikeli bir şey yaşadınız hastaneye gittiğinizde sağlık karneniz olmasa bile bağkur numaranız sayesinde tedavi olabilirsiniz.

Bağkur No Sorgulamaya buradan (http://uygweb.sgk.gov.tr/BagkurEmekliBilgileri/Prim.htm)

Siteye giriş yaparak sorgulaya bilirsiniz. Sorgulamada size bir takım sorular sorulacaktır. Bunlar; TC Kimlik, Adınız, Soyadınız ve Doğum yılınız yeterli olacaktır. Bu bilgileri sayfa da gerekli olan yerlere yazdığınız taktirde bağkur numaranıza ulaşabileceksiniz. Unutmayın bağkur sizin can sağlığınızdır. Can sağlığınızın 3-5 hanelik rakamını ezberlemek yada not etmemek zor olmasa gerek.

DEĞERLİ OKURLARIMIZ SSK VE BAĞKUR EMEKLİLİK ŞARTLARI İLE İLGİLİ TÜM SORULARINIZA AYRI BİR SAYFADA CEVAP VERİYORUZ.
NE ZAMAN EMEKLİ OLURUM, EMEKLİ MAAŞIM NE KADAR OLUR, SSK EMEKLİLİK ŞARTLARI, BAĞKUR EMEKLİLİK ŞARTLARI, SİGORTASIZ İŞÇİ ÇALIŞTIRMANIN CEZASI, İSTEĞE BAĞLI SİGORTALILIK, RAPOR PARASI, TARIM BAĞKURU GİBİ SORULARINIZA ANINDA CEVAPLAR.SSK VE BAĞKUR İLE İLGİLİ TÜM SORULARINIZI BURAYA TIKLAYARAK SORABİLİRSİNİZ.TÜM SORULAR ÜCRETSİZ CEVAPLANMAKTADIR.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.