Bağkur hizmet listesi dökümü Sorgulama

Bağkur Sigortalı Hizmet Listesi işe başladığınız günden bugüne kadar verdiğiniz hizmetleri kaydetmektedir. Tabi ki iş vereniniz sizin Bağkur Sigortanızı yatırıyorsa. Bağkur sigortanızı devamlı kontrol edin ki bir aksaklık olmasın. Bazı iş verenler sigortanızı yatırıyoruz deyip yatırmadan iş yerini kara sokabileceğini sanmaktadır. Bu çok yanlış bir şeydir. İş yerinde doğabilecek kötü sonuçlarda ortaya çıkmaktadır genelde.

Bağkur Hizmet Listesine buradan (http://uygweb.sgk.gov.tr/BagkurEmekliBilgileri/Hizmet.htm) ulaşabilirsiniz. Karşınıza gelecek sayfada bağkur numaranızı girmeniz yeterli olacaktır. Bağkur numaranızı girdikten sonra işe başladığınız taktirden buyana verdiğiniz tüm hizmetler yazmaktadır. Aynı zamanda Bağkur Sigortanızın ne kadar yattığını da bu sayfadan öğrene bilirsiniz.

DEĞERLİ OKURLARIMIZ SSK VE BAĞKUR EMEKLİLİK ŞARTLARI İLE İLGİLİ TÜM SORULARINIZA AYRI BİR SAYFADA CEVAP VERİYORUZ.
NE ZAMAN EMEKLİ OLURUM, EMEKLİ MAAŞIM NE KADAR OLUR, SSK EMEKLİLİK ŞARTLARI, BAĞKUR EMEKLİLİK ŞARTLARI, SİGORTASIZ İŞÇİ ÇALIŞTIRMANIN CEZASI, İSTEĞE BAĞLI SİGORTALILIK, RAPOR PARASI, TARIM BAĞKURU GİBİ SORULARINIZA ANINDA CEVAPLAR.SSK VE BAĞKUR İLE İLGİLİ TÜM SORULARINIZI BURAYA TIKLAYARAK SORABİLİRSİNİZ.TÜM SORULAR ÜCRETSİZ CEVAPLANMAKTADIR.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.