Bağkur Hizmet Dökümü Sorgulama

Bağkur hizmet dökümü ne işimize yarayacak diyenlere ufak bir bilgi. Bağkur ile anlaşmalı hastane veya eczane gibi yerlerden hizmet görmüşsünüzdür. Bu hizmetlerin ne kadar tuttuğunu ne kadarını ödeyeceğinizi göreceğiniz bir dökümdür.

Bağkur Hizmet Dökümü Sorgulamaya bu (http://uygweb.sgk.gov.tr/BagkurEmekliBilgileri/Hizmet.htm) siteden giriş yaparak öğrenebilirsiniz. Size soracağı tek soru bağkur numaranızdır. Açılan siteye girdikten sonra bağkur numaranızı yazarak Bağkur Hizmet Dökümünüze ulaşmış olacaksınız ve geçmişten bugüne kadar yapılan tüm hizmetleri oradan sorgulaya bileceksiniz. Bağkur size ne imkanlar sunmaktadır? Bağkur sizin can sağlığınızı korumakla ve emekli olacağınızda size bir emekli maaşı bağlamakla yükümlü bir kuruluştur. Kısaca size her kötü olayda sıcacık bir elin uzanması gibi diyebiliriz.

DEĞERLİ OKURLARIMIZ SSK VE BAĞKUR EMEKLİLİK ŞARTLARI İLE İLGİLİ TÜM SORULARINIZA AYRI BİR SAYFADA CEVAP VERİYORUZ.
NE ZAMAN EMEKLİ OLURUM, EMEKLİ MAAŞIM NE KADAR OLUR, SSK EMEKLİLİK ŞARTLARI, BAĞKUR EMEKLİLİK ŞARTLARI, SİGORTASIZ İŞÇİ ÇALIŞTIRMANIN CEZASI, İSTEĞE BAĞLI SİGORTALILIK, RAPOR PARASI, TARIM BAĞKURU GİBİ SORULARINIZA ANINDA CEVAPLAR.SSK VE BAĞKUR İLE İLGİLİ TÜM SORULARINIZI BURAYA TIKLAYARAK SORABİLİRSİNİZ.TÜM SORULAR ÜCRETSİZ CEVAPLANMAKTADIR.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.