Bağkur Emekli Maaş Bilgisi

Bağkurdan emeklisiniz ama ne kadar para yatacak merak mı? Ediyorsunuz. Yada geçmiş yıllar da yatan Bağkur Emekli Maaşınızın ne kadar olduğunu mu? Merak ettiniz. Size burada bu siteye nasıl ulaşabileceğinizi ve neler yapmanız gerektiğini anlatacağız.

İlk olarak buradan (http://uygweb.sgk.gov.tr/BagkurEmekliBilgileri/AylikPrim.htm ) Bağkur Genel Müdürlüğü’nün resmi sitesine giriş yapınız. Karşınıza gelecek sayfada size 2 soru sorulacaktır. TC Kimlik Numaranız ve Bağkur Numaranızı yazarak giriş yapınız. Giriş yaptıktan sonra geçmiş günlerden bugüne kadar ne kadar maaş aldığınızı görebileceksiniz. Aynı zaman da ne kadar kesinti olduğunu yada elinize net geçen ücreti de bu sayfadan öğrenebilirsiniz.

DEĞERLİ OKURLARIMIZ SSK VE BAĞKUR EMEKLİLİK ŞARTLARI İLE İLGİLİ TÜM SORULARINIZA AYRI BİR SAYFADA CEVAP VERİYORUZ.
NE ZAMAN EMEKLİ OLURUM, EMEKLİ MAAŞIM NE KADAR OLUR, SSK EMEKLİLİK ŞARTLARI, BAĞKUR EMEKLİLİK ŞARTLARI, SİGORTASIZ İŞÇİ ÇALIŞTIRMANIN CEZASI, İSTEĞE BAĞLI SİGORTALILIK, RAPOR PARASI, TARIM BAĞKURU GİBİ SORULARINIZA ANINDA CEVAPLAR.SSK VE BAĞKUR İLE İLGİLİ TÜM SORULARINIZI BURAYA TIKLAYARAK SORABİLİRSİNİZ.TÜM SORULAR ÜCRETSİZ CEVAPLANMAKTADIR.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.