Bağkur Borç Durumu

Bağkur borç durumu sorgulama iş vereninizin sizin adınıza paranızı yatırıp yatırmadığını buradan sorgulaya bilirsiniz. Aynı zaman da bağkur’un anlaşmalı hastane ve eczanelerinden yaptığınız işlemler sonucu ne kadar borcunuzun olduğunu da buradan öğrene bilirsiniz.

Unutmayınız ki bağkurunuzun yattığından emin olun. Eğer yatmıyorsa başınıza gelebilecek bir sorun sonucunda size uzanabilecek bir elin olmaması demektir. Bağkur Borç Sorgulama sitesine buradan (http://uygweb.sgk.gov.tr/BagkurEmekliBilgileri/Prim.htm) giriş yaparak gerekli yerleri doldurmanız yeterlidir. Bu site Bağkur Genel Müdürlüğünün resmi sitesidir.  Karşınıza gelen sayfada TC kimlik numaranız ile bağkur numaranızı yazmanız yeterli olacaktır. Yazdıktan sonra karşınıza gelecek sonuç sizin borçlarınızdır.

DEĞERLİ OKURLARIMIZ SSK VE BAĞKUR EMEKLİLİK ŞARTLARI İLE İLGİLİ TÜM SORULARINIZA AYRI BİR SAYFADA CEVAP VERİYORUZ.
NE ZAMAN EMEKLİ OLURUM, EMEKLİ MAAŞIM NE KADAR OLUR, SSK EMEKLİLİK ŞARTLARI, BAĞKUR EMEKLİLİK ŞARTLARI, SİGORTASIZ İŞÇİ ÇALIŞTIRMANIN CEZASI, İSTEĞE BAĞLI SİGORTALILIK, RAPOR PARASI, TARIM BAĞKURU GİBİ SORULARINIZA ANINDA CEVAPLAR.SSK VE BAĞKUR İLE İLGİLİ TÜM SORULARINIZI BURAYA TIKLAYARAK SORABİLİRSİNİZ.TÜM SORULAR ÜCRETSİZ CEVAPLANMAKTADIR.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.