Bağkur Basamak Listesi

Bağkur basamak listesini kısaca şu şekilde anlatabiliriz: Bağkur basamak listesi toplamda 24 basamaktan oluşmaktadır. Bağkurunuzun ilk başlatıldığı gün bağkur basamak listeniz 1. basamaktan başlamaktadır. İlk başlatıldığı zaman 1’den 12’ye kadar basamak seçebilirsiniz. Seçmezseniz direk otomatik olarak sizi 1. basamaktan başlatır.

Daha önce çalıştığınız yerlerde yada daha önce sosyal bir sigorta yaptırmış iseniz yatırdığınız tutar göz önünde alınarak o basamaktan başlatılırsınız. Daha düşük basamaktan başlatılma imkanı bulunmamaktadır. Bağkur basamak listenizi buradan (http://uygweb.sgk.gov.tr/BagkurEmekliBilgileri/Basamak.htm ) siteye giriş yaparak öğrene bilirsiniz. Karşınıza çıkan sayfada bağkur numaranızı ve TC kimlik numaranızı yazdıktan sonra listeye ulaşabilirsiniz.

DEĞERLİ OKURLARIMIZ SSK VE BAĞKUR EMEKLİLİK ŞARTLARI İLE İLGİLİ TÜM SORULARINIZA AYRI BİR SAYFADA CEVAP VERİYORUZ.
NE ZAMAN EMEKLİ OLURUM, EMEKLİ MAAŞIM NE KADAR OLUR, SSK EMEKLİLİK ŞARTLARI, BAĞKUR EMEKLİLİK ŞARTLARI, SİGORTASIZ İŞÇİ ÇALIŞTIRMANIN CEZASI, İSTEĞE BAĞLI SİGORTALILIK, RAPOR PARASI, TARIM BAĞKURU GİBİ SORULARINIZA ANINDA CEVAPLAR.SSK VE BAĞKUR İLE İLGİLİ TÜM SORULARINIZI BURAYA TIKLAYARAK SORABİLİRSİNİZ.TÜM SORULAR ÜCRETSİZ CEVAPLANMAKTADIR.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.