Anket Doldurarak Para Kazanmak

Evet artık anket doldurarak para kazanmak mümkün! Şu anda on binlerce kişi anket doldurarak ek gelir kazanmakta, hatta bunu sürekli ve tam zamanlı yapanlar dahi var. İlk bakışta saçma bir düzen gibi gelse de olayın içeriği öğrenildiğinde son derece mantıklı bir sistem.

Anket Doldur Para Kazan Sistemi

Büyük firmaların hemen hepsi, mevcut potansiyelini bilme noktasında anket sistemine başvurmaktadır. Yapılan bu anketler sayesinde piyasada ki rakiplerini belirleme, eksik noktalarını bulma ve hedef kitleye ulaşmakta olan firmalar, yaptırdıkları bu anketler için anket firmalarına bir hayli para ödemekteler. Geçtiğimiz yıllara dek reel yapılmakta olan anketler şu anda sanal ortama kayma potansiyelindedir. Bunun sebepleri var elbette; daha önceden firmalar, anket firmalarına para ödeyerek anketlerini yaptırıyorlardı, her anket firması da anketörleri vasıtasıyla sahaya çıkarak karşılarına çıkan her kesimden insana anketleri uygulamaktaydılar. Sistem bu şekilde ilerlediğinde firma için anket yaptırmak, bir hayli masraflı olabilmekteydi. Çünkü anket firmaları anketleri alırken dükkan kirasından tutun, çalışanlarının maaşlarına, çalışanlarının sigortalarına vs bütün masrafları anket yaptıracak firmalardan karşılıyorlardı.

Bu sistemde ise aracı kurum yok, online olarak işleyen bu sistem, çalışan masraflarının olmamasını sağlamaktadır. Bu sebeplerden ötürü anket parası da direk anketi uygulayan kişinin cebine yansımakta.

Sizler de saydığımız bu sebeplerden ötürü, anket doldurarak para kazanabilirsiniz. Anket başı kazanç, anket büyüklüğüne göre değişmektedir. 5 ila 75 dolar arası para kazanabilirsiniz. Maksimum olan bir anketin süresi yarım saattir. Bu sürede dolduracağınız anket size 75 dolar olarak geri dönebilir.

“Tamam bu iş kafama yattı, peki anket doldurtacak firmaları nerden bulacağım?” dediğinizi duyar gibiyim işte bu noktada sitemiz anketlistesi.com devreye girecektir. Sitemizi incelemeniz sizlere aylık 4000 dolar olarak geri dönebilir. Daha fazla beklemeyin ve sitemizi inceleyin.

Anket Doldurarak Para Kazanmak

45 TL değerindeki Anket Listesi E-Kitabını SATIN ALARAK para kazanmaya başlayabilirsiniz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.