Takma Kirpik Kullanarak Güzel Kirpiklere Sahip Olmak

Kirpikler bir bayanın şık görünmesi için çok önemli bir detaydır. Bazen kirpik dökülmesi ya da kirpiklerin cansızlığı gibi sorunlarla karşılaşabiliyoruz. Bu görüntüyü düzeltmek için şunları deneyebilirsiniz;

Kirpik Kaynağı

Kirpik kaynağı yaptırarak kirpiklerinizi makyaj derdi olmadan rimelsiz gözlerle rimelli gözlerle bile ulaşamayacağınız uzunlukta kirpiklere kavuşabilirsiniz.

Kirpik Takma

Kirpiklerinize kirpik takarak her bir tele kirpik eklemek kaydı ile doğal görünüşlü kirpiklere sahip olabilirsiniz. Uzun, kısa, kıvrık, ince kirpik telleri seçebilirsiniz.

Kirpik Perması

Kirpik perması ile kıvrık kirpiklere sahip olabilirsiniz. Kirpik perması işlemi ortalama yarım saat sürebilmektedir. Dayanıklılığı ise 1-3 ay arasında değişmektedir.

Kirpik Dökülmesi

Kirpikleriniz yoğun makyaj ve orijinal ürün kullanmama sonucunda dökülür yada eski canlılığını kaybedebilir. Kirpik dökülmesini önlemek için kirpik bakımı yaptırmalısınız.

Takma Kirpik

Takma Kirpik dendiğinde akla bant tipinde eski kirpikler gelir. Kozmetik ürünleri daha doğal görünen takma kirpikler kullanarak uzun ve kıvrık kirpiklere sahip olabilirsiniz.

Latest Comments
  1. biojavu

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.