Protez Tırnak Nedir ? Protez Tırnak Yapımı !

Protez tırnak avrupa’da ve amerika’da bayanların çok uzun yıllardır kullandığı bir tırnak sertleştirme geliştirme ve uzatma yöntemidir. Protez tırnak genelde diş hekimlerinin kullandığı akrilik malzeme ile yapılır.

Akrilik tıpta kullanıldığı bir çok alanın yanı sıra tırnak malzemesi olarak ta güzellik salonlarında harikalar yaratmaya devam ediyor.

Halk dilinde her ne kadar protez olmayan bir şeyi yerine konan yapay malzeme olarak duyulsa da aslında protez tırnakta yapılan sizlerin tırnaklarınızın üzerine biraz daha estetik görünüm katmak, doğal koşullarla kimyasal maddeler eşliğinde uzamayan tırnaklarınızı biraz daha güçlü kılmak ve onları istediğiniz hiç çıkmayacak ojelerle süslemek.

Eğer tırnaklarınızı istediğiniz uzunluğa kadar uzatamıyorsanız, tırnaklarınız katmanlarına ayrılıp sürekli çatlama problemi yaşıyorsanız, tırnağınızın üzerinde herhangi bir nedeniyle oluşmuş ve görsel olarak sizi rahatsız eden görüntüler varsa protez tırnak yaptırabilirsiniz.

Tırnak yiyenler için dünyada bilinen tek tedavi yöntemi protez tırnaktır. Eğer kendi çocuğunuzda, eşinizde, erkek yada bayan fark etmeksizin tırnak yeme sorunu olan birilerini biliyorsanız protez tırnakla %90 iyileşme garantisi var.

Bu alanda 6 yaşından 70 yaşına kadar bay bayan fark etmeksizin hasta gurubuna protez tırnak hitap ediyor.

Uzun yıllardır devam eden tırnaklarında sorun olan kişileri herhangi bir tedavi yöntemi bulamamış kişileri yaşam kalitesini de artırmak için protez tırnak vazgeçilmez bir yöntemdir.

Latest Comments
  1. biojavu

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.