Hangi Erkekle Evlenilir, Hangi Erkekle Evlenilmez?

Birçok kadının merak ettiği sorulardan biri “hangi erkekler evlenilir ya da hangi erkekle evlenilmez?” işte bu yazı altında sizlere bu sorunun cevabını bir nebzede olsa vermeye çalıştık…

1. Diğer kadınlardan farklı olduğunuzu, büyüleyici olduğunuzu devamlı vurgulayan erkeklere kapılmamakta fayda var. Ölünceye kadar sizi asla bırakmayacağını söylese bile belki bu söylediği şeylerin aslı astarı yoktur  bilemesiniz.

2. Geleneklerine bağlı olan bir erkek sizi de kendi geleneklerine uydurmaya çalışıyorsa iyi düşünmekte fayda var. Sadece iyi düşünün sizi değiştirmeye, farklı bir kişi yapmaya çalışan bir erkekler nasıl mutlu olabilirsiniz?

3. Çok yakışıklı bir erkekle evlenirmişsiniz? Ya da dünya starları kadar yakışıklı bir erkekle berabersiniz. Genelde yakışıklı adamlar kadınların onlara gösterdiği ilgi ya da çapkın olmaları nedeniyle uzun süreli birliktelikler yaşayamazlar. Dikkat etmekte fayda var.

4. Geceyi dışarıda geçirdiniz ve birinden çok hoşlandınız. Bir anda olan oldu sabah gözlerinizi açtığınızda yanınızda kimse yoksa çapkın birine rastladınız. Dikkat!

5. Gazeteci veya yazar olan biriyle bir birlikteliğiniz olabilir. Ama düşünmeniz gerekir ki mesleği eleştirmek olan insanlar sizi yorabilir. Düşünün!

6. Herhangi bir yerde, bir davette, bir partide biriyle tanıştınız. Kısa zaman için birbiriniz için deli oldunuz ve yine kısa bir sonra o kadar da uyumlu olmadığınızın farkına vardınız. Bu ilişki evlilik ile sonuçlanıp ileride sizi üzecek kararlar almadan düşünün!

Evlilik ciddi bir müessesedir. Bu kararı almadan önce karşınızdaki kişiyi ince eleyip sık dokumalısınız çünkü; bir ömür boyu onunla bir hayat süreceksiniz ilişkiniz boşanma ile sonuçlanmasa eğer. Bu yüzden karşınızdaki erkeğin bazı şeyleri sindirdiğinden emin olun. Onu iyi tanıyın…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.