Erkeklerin Söylediği Yalanlar

Erkeklerin söylediği yalanlar! Beraber olduğunuz erkek arkadaşınız ya da sevgiliniz acaba yalan mı söylüyor? Merak ediyorsunuz! Dürüst olmak ilişkilerin direği gibi. İşte erkeklerin sık sık söylediği yalanlar;

1. Kızlar sevgilisinin kız arkadaşlarınızı beğenmemesini ve en çok kendisini beğenmesini isterler genelde. Kız erkek arkadaşınıza kız arkadaşlarını nasıl bulduğunu sorunca erkek bunu bildiği için haliyle “ooo çok güzel, taş gibi” diyemeyeceği için genelde “sen daha güzelsin bitanem” diyip size yalan söyler.

2. Erkekler genelde yaptıkları hataların farkında değildir ve farkında olmadığı bir nedenden dolayı sizden özür dileyebilir. İnanmıyorsanız sevgilinize sizden özür dilediğinde neden özür dileğini sorun.

3. Sık sık erkek tanıdığı bir arkadaşının konuşmaya ihtiyacı olduğunu söyleyip sizi ekiyorsa bu yalan olabilir. Çünkü erkekler kadınlar gibi bir sorun için uzun uzun konuşmazlar.

4. Eğer kediniz yada köpeğiniz varsa erkek onu çok sevdiğini belirtse de inanmayın. Sizinle vakit geçirmek istediği için sevdiğini söylüyordur.

5. Erkekler sizin hakkınızda yada aileniz hakkında kafasını kurcalayan şeyleri ufaktan yüzünüze söyler ve sizin iyi tepki vermediğinizi görünce lafı çevirir şaka yapıyordum diyebilir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.