Emekli Aylığı ve İkramiye Hesaplama

Sizde emekli olduğunuzda alacağınız emekli maaşını/aylığını yada alacağınız ikramiyeyi merak mı ediyorsunuz? O zaman bu sayfada verdiğimiz bilgilerden yola çıkarak emekli olduğunuzda alacağınız ikramiye ve emekli maaşınızı hesaplayabilirsiniz.

Bu işlemi yapmak için ilk olarak buraya tıklayarak ssk.gov.tr nin ikramiye ve maaş hesaplama sayfasını açmalısınız. Önünüze gelecek olan sayfada derece, kademe, makam, hizmet yılı, kıdem yılı, ikramiye yılı, unvan vs. gibi seçenekleri kendinize seçiniz.

Burada dikkat etmeniz gerekenler ise;

1. Alacağınız ikramiye ve emekli maaşını hesaplayabilmeniz için derecek, aylık tarihi ve kademe seçeneklerini doldurmalısınız.

2. Bu sayfada yapılan ikramiye ve emekli maaşı hesaplamaları girilen bilgiler ışığında yapılır herhangi bir resmiyet içermez.

DEĞERLİ OKURLARIMIZ SSK VE BAĞKUR EMEKLİLİK ŞARTLARI İLE İLGİLİ TÜM SORULARINIZA AYRI BİR SAYFADA CEVAP VERİYORUZ.
NE ZAMAN EMEKLİ OLURUM, EMEKLİ MAAŞIM NE KADAR OLUR, SSK EMEKLİLİK ŞARTLARI, BAĞKUR EMEKLİLİK ŞARTLARI, SİGORTASIZ İŞÇİ ÇALIŞTIRMANIN CEZASI, İSTEĞE BAĞLI SİGORTALILIK, RAPOR PARASI, TARIM BAĞKURU GİBİ SORULARINIZA ANINDA CEVAPLAR.SSK VE BAĞKUR İLE İLGİLİ TÜM SORULARINIZI BURAYA TIKLAYARAK SORABİLİRSİNİZ.TÜM SORULAR ÜCRETSİZ CEVAPLANMAKTADIR.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.