Waffle Art Bayilik & Franchise

Waffle günümüzün en lezzetli, sağlıklı yiyeceklerindendir. Tam bir enerji deposudur. Bizler, Evimden Gıda Sanayi olarak, Waffle Art Sloganı ile 2001 de, Türkiye de ilk kez 55 ürün çeşidimizle Bursa / Çekirge de hizmet vermeye başladık. Meyve, çikolata, dondurma, süt den oluşan farklı ve sağlıklı bir menü oluşturduk. Menümüzü detoks vitamin bar, 9 çeşit milkshake, LAVAZZA kahve, SAINT MARTIN çay ve fondü ile 2008 yılı sonunda zenginleştirdik. Home cafee and tea olarak dekorasyonumuzda sadece masa ve sandalyelerin dışında ev oturma gruplarını ve sehpaları kullandık. Böylece müşterilerimize ev rahatlığını sağladık. Sadece waffle için değil sohbet edebilecekleri ve sıcak, soğuk içeceklerin bulunduğu geniş bir menü sunduk. 2008 Kasım ayından itibaren ise Türkiyede ilk olarak patates waffle grubunun (salatalı, dana jambonlu, tavuk jambonlu ve ton balıklı) satışına başladık.2010 yılında ise 2 farklı waffle gurubu ile Türkiyede yine bir ilke imza atacağız.

Yüksek kazançlı ve düşük yatırım maliyetli Franchıse sistemi ile ailemiz her gecen gün büyümektedir

Felsefemiz; taze yiyecek ve içeceklerin seçenekli menü ile sunulması, sağlıklı ürünler, güler yüzlü ve iyi servis, makul fiyat, müşteri memnuniyeti ve marka bağlılığının pekiştirilmesinin sağlanmasıdır. Her gün kendimizi geliştirmek ve hep ilkleri müşterilerimize sunmaktır. Sektörümüzde her zaman ilk sırada olmak taklit eden değil yol gösteren amiral gemisi olmaktır.
Kalitemiz; Waffle art işletme sistemi ile en yüksek kaliteye sahip ürünleri hep tazelikte sunmaktadır. Yiyecek ve içeceklerimiz hep taze olarak servis edilmektedir. Lezzet ve sunum istikrarının sağlanması amacı ile menüde bulunan tüm ürünler iyi malzemelerden temin edilmekte ve sağlığa uygun ortamlarda bulundurulmaktadırlar

WAFFLE ART BAYİLİK ŞARTLARI
Sistem olarak, franchısee, kurulum ve eğitim firmamızda bir bütündür. Stantların tümünde makineler de dahil olmak üzere satışa hazır olarak teslim edilir. Buna personelin kıyafeti de dahildir.

Waffle Art; Waffle, süt, çikolata, dondurma, meyve, sebze ve şekerlemelerle hep farklılıklar yaratmıştır. Bizi hep sağlıklı ürünler, farklı lezzetler ve waffle sanatımızla hatırlamanız ve değerlendirmeniz dileğiyle,

WAFFLE ART İLETİŞİM BİLGİLERİ
İlgili Kişi : Serhat AVCU
Adres : DİKKALDIRIM MAH.STAD CAD. NO 21/1-2 OSMANGAZİ/BURSA
Telefon : 0505 655 13 76
Web Sitesi : www.iskuruyorum.com/waffleart

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.