LimeWire Nedir ?

Müzik, resim, program, video veya doküman gibi birçok formatta dosya arayıp bulabildiğiniz LimeWire dünyanın en güvenli ve en yüksek hızlı dosya paylaşım programı olarak biliyor. Gelişmiş arama seçenekleri ile kullanıcılarını aradıkları dosya ve dokümanlara çok hızlı, pratik bir şekilde ulaştırması LimeWire programını diğer dosya paylaşım programlarına göre daha cazip + kullanılabilir kılıyor.

Programın gayet sade bir arayüze sahip olması, program yapımcılarının LimeWire’yi devamlı güncellemesi kullanıcıları memnun etmekte. İsterseniz LimeWire programının özelliklerinden biraz bahsedelim;

–          Programın özelliklerini dilediğiniz gibi ayarlayarak aradığınız dökümana hızlı bir şekilde ulaşmanız mümkün.

–          IP Bağlantısı kurarak tanıdığınız kişilerle LimeWire üzerimden dosya paylaşımı yapabiliyorsunuz.

–          Programın bir çok dil desteği var. Bunların içinde Türkçe’de mevcut.

–          Herhangi bir dosya veya doküman indirirken işlemi yarıda kesebilir ve bir süre sonra indirme işlemine kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Bu saydığımız özellikler ilk etapta gözünüze takılacak şeyler. Programın ekstra olarak bir çok özelliği mevcut. LimeWire indirerek veya Limewire Download ederek bu programı daha detaylı inceleyip kullanabilirsiniz.

Dosya paylaşımları ve aradığınız dokümanlara hızlı bir şekilde ulaşmak için Limewire programını kullanmanızda fayda var.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.