İlk Buluşmada Ne Giyilir?

İlk olarak yeni bir ilişkiye başladığınız için sizi tebrik etmek gerekir J

Evet, bir erkek size akşam ya da gündüz dışarı çıkmayı teklif etti ve aklınıza takılan en önemli soru: “Acaba ne giymeliyim?”

İlk görüşmede tüm kadınlar elbette çekici görünmek ister ama aklınızdan geçenlerde beyninizi kemirir. “Acaba beni beğendi mi, acaba çok tuhaf mı oldum vs.”

Evet, bu yazıda ilk buluşmada basit bir şekilde nasıl çekici görünebilirsiniz, hangi kıyafeti hangi ayakkabı ile giymelisiniz, saç modeliniz veya makyajınız nasıl olmalı gibi sorulara cevap bulacaksınız.

Siyah Bir Elbise
Mutlaka her kadının siyah bir elbisesi olmalı. Siyah elbise olarak vücudunuza yapışmayan ve vücudunuzu tüm kıvrımları ile saran bir elbise tercih etmelisiniz. Elbisenin dizlerinizin biraz üzerinde olması işinize yarayacak çünkü böyle bir elbiseyi her yerde giyebilirsiniz.

Topuklu Ayakkabı
Kadınların yüksek topukları ayakkabıları çok sevdiğini herkes bilir ve erkeklerde kadınlardaki yüksek topuklu ayakkabıları çok sever. 8 cm. yüksekliği olan bir topuklu ayakkabı sizin için ideal. Açık bir ayakkabı ile bakımlı ve ojeli parmaklarınızı göstererek seksi görünmenizi sağlayabilirsiniz.

Dağınık Bir Topuz
Eğer sımsıkı bir topuz ile buluşmaya gitmeyi düşünüyorsanız bir daha düşünmenizde fayda var çünkü çok düzgün topuz saçlar sizi resmi gösterecektir. Eğer saçlarınız biraz dağınık bir topuz olursa bu sizin doğallığınızı gösterecektir. Erkekler doğal kadınları daha çok seksi bulurlar ve bayılırlar.

Makyaj
Şunu herkesin kabul etmesi gerekir ki erkekler abartılmış makyajları hiç ama hiç çekici bulmuyorlar. Erkekler abartılmış makyajları sevmez ama kadınlar aksine buna bayılıyor! Makyaj sizin güzelliğinizi daha çok ön plana çıkarmanız içindir kesinlikle kendiniz mahvetmeniz için değil!

Eğer çok koyu bir makyaj yaparsanız erkekler sizin hakkınızda “demek ki çirkin kendini makyaj ile kamufle etmeye çalışıyor” şeklinde düşünebilirler. Siz olabildiğiniz kadar doğal olmaya çalışın…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.