Fornetti Donut Bayilik & Franchise

Fornetti Donut bir Fornetti Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. işletmesi ve markasıdır. İsim marka işletme organizasyonu ve ürün temini olmak üzere tüm konsept Fornetti Gıda tarafından hayata geçirilmiştir. Fornetti Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. 2009 yılında Franchise işletmesi yapmak üzere Bursa’da kurulmuştur.

Fornetti Türkiye’de bir ilki gerçekletirerek,Fornetti otomatik mini donut makinası ile standlarda,cornerlarda müşterinin talebi doğrultusunda 1(bir) dakika gibi kısa sürede,müşterilerimizin gözü önünde tamamen hikjenik ve sağlıklı bir şekilde üzeri çeşitli soslarla çeşitlendirilip servis edilmektedir.

Fornetti Donut ürünü minimum yağ emişi,altınımsı rengi,hoş tadı ve uzun süren tazeliği ile tüketicinin beğenisini kazanmıştır.

Düşük yatırım maaliyeti ile sahip olacağınız Fornetti Donut Franchise sistemine dahil olarak yüksek kar marjlı bir işe sahip olacaksınız.

Fornetti Donut BAYİLİK ŞARTLARI
AVM,işlek caddelerde ayrıca pastane,kantin cafeler çay bahçeleri için özel kornerlar oluşturmak isteyen her girişimci için farklı projelendirilmeler yapılır.

Fornetti Donut İLETİŞİM BİLGİLERİ
İlgili Kişi : İskender KARAMAN
Adres : Yeni Yalova Yolu Buttim İş Merkezi A Blok Kat:3 No: 753 Osmangazi / BURSA
Telefon : 224-211 12 52 pbx
Web Sitesi : www.fornetti.com.tr

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.