Farmerama Çiftlik Oyunu Oyna

Farmerama KANAL D tarafından yapılan browser tabanlı bir çiftlik oyunu olmakla beraber şu an farmville çiftlik oyununu oynayıp sıkılan bir kitle tarafından Farmerama oyunu tercih ediliyor ve oynanıyor. Oyunu oynayan kişiler format olarak farmville oyununa benzediğini fakat Farmerama oyununun farmville den daha gelişmiş olduğunu söylüyorlar. Bu oyun Türkiye de farmvillenin tahtını sallayabilir çünkü Farmerama görsellik ön planda ve oyun Türkçe… Farmville oyunu oynayan kişilerin bu oyuna o kadar da yabancı olacaklarını düşünmüyorum.

Oyunun amacı Farmvillede ki gibi oluşturmuş olduğunuz tarlayı ekerek ürünleri satıp seviyeler atlamak kabaca açıklamak gerekirse. Bu oyunda tarlanızı ektikten sonra farmvilleye göre daha hızlı verim alabilmeniz için sulama ve gübreleme de kullanabileceksiniz.

Oyunu size daha detaylı bir şekilde anlatmak gereği duymuyoruz çünkü oyun zaten Türkçe olduğu için oyunu oynamaya başladğınızda her şeyi kendiniz çözeceksiniz.

Oyun içersinde diğer oyuncular ile chat yapma imkanıda var. Oyun için bir hile olmadığı belirtiliyor. Farmerama oynamak için sitesine gidip kayıt olmanız yeterlidir.

Latest Comments
  1. sultan cabuk

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.