En İyi Kadın Parfümleri

Kendimizi olduğumuz gibi ön plana çıkarmak ve kişiliğimizi karşı tarafa göstermek için giyim tarzımız, saç stilimiz kadar nasıl koktuğumuzda çok önemlidir. Doğru parfümü seçmek gerçekten zor çünkü seçtiğimiz parfümün tenimize uyumundan ziyade saatler sonra üzerimizde değişime uğrayarak nasıl bir koku aldığı da önemli.

Bu yazıda 2010’un bu son aylarda ki en popüler parfümleri hakkında bilgi vericeğiz;

Daphne Guinness, kendine özgü tarzıyla dünyada en çok dikkat çeken kadınlardan biriç… Daphne Guinness, şimdiye kadar birçok dergi ve koleksiyonda yer aldı. Son zamanlarda ise kendi adını taşıyan parfümüyle adından bahsettiriyor. Daphne parfümü; portakal, yasemin, gül, tütsü, kehribar ve vanilya aromaları içeriyor. Bu zengin karışımıyla ortaya çekici bir koku çıkıyor. Daphne parfümü 4 Eylül’de satışa çıkacak.

Adından bahsettiren bir başka parfüm ise John Galliano imzası taşıyan EDT… Parfüm duygusallık yaratması için misk ile harmanlanmış ve menekşe, karnal gülü içeriyor. Yapılan yorumlara göre 1940,’lı yılların kokularını anımsatıyor ve ayrıca bu parfüm dişiliği ön plana çıkarmak için tercih edilebilir.

She Wood Woman kendini genç hisseden bayanlar için özel olarak hazırlanmış bir parfüm. Bitki özleri içeren bu parfümün kokusu heyecan verici ve çekici olarak tabir ediliyor.

Chloe Love ismini taşıyan parfümü ise duygusallığınızı ön plana çıkarmak için kullanabilirsiniz. Bu parfüm içerdiği menekşe, leylak, sümbül, mor salkım esansları ile cildinizi yumuşak bir his yaratarak sarıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.