Ucuz iphone ve ipad

Bilindiği üzere iphone4 veya ipad henüz Türkiye’ye girmiş değil. Teknoloji ile yaşamayı bir alışkanlık haline getiren yurdum insanı bu durumu hiç dert etmiyor. Hemen iphone 4 ve ıpad için yurtdışı pazarı kuruluyor ve fiyatlar malların Türkiye piyasasına göre göz kararı ayarlanıp yurtdışından ithal edilmeye başlanıyor. Peki bu bir nevi kaçakçılık olmuyor mu diye sorarsanız bana göre hayır olmuyor. yurt dışından alınan iphone veya ipad’ın vergisi zaten alındığı devletin hükümetine veriliyor. Türkiye’ye neden vergi verilmiyor sorusuna da yapılan iş milyon dolarlık bir iş değil ki devlete vergi verilsin. Zaten apple store ve diğer gsm şirketlerine iphone ve ipad gelip satışı yapılınca devlet söke söke vergisini alıyor. Burda devlete ve büyük şirketlere şu görev düşüyor. Bu mallar piyasaya çıktığı zaman hemen anlaşmayı yapıp sen de getirteceksin ülkene. Yoksa millet tanıdığıyla veya bu işi kendine görev bilmiş yurdum insanıyla zaten bu ihtiyacını giderir.

 siz de yurt dışından %30 daha ucuza iphone, ipad veya herhangi

bir apple ürünü getirmek istiyorsanız:
email: m.aydin005@gmail.com

Tel;004407871323352

Bu iphone4 ve ipad yurt dışından Türkiye’ye gelince peki garanti durumu ne oluyor. Şöyle ki apple resmi sitesinde buna ilişkin şiyle bir not düşmüş; eğer herhangi bir apple ürünü alındığı ülkenin dışında arıza yapacak olursa garanti kapsamında tamir edilmesi veya ürün değişikliği yapılabilmesi için ürünün tekrar alınan ülkeye geri gönderilip orada gerekli işlemlerin yapılması gerekir. Bu da demek oluyor ki garanti var ama hangi ülkeden alındıysa. Ama apple ürünlerinde teknik arıza çok nadir gözüküyor.

Gerçi iphone 4 sinyal sorunu apple’ın en büyük teknik arızası olarak gözüküyor ama şirket hala bunun bir teknik sorun olamdığını, sinyal seviyesinin kendi kategorisindeki birçok telefondan çok öte olduğunu, bu sıkıntıdan tamamen kurtulmak isteyenlerin bir kılıf kullanrak veya ölü noktaya(iphone 4 sola alt köşe) dokunmadan konuşulması gerektiğini savunuyorlar.

İster pahalı deyin isterseniz çok lüks deyin iphone bağımlıları için iphone 4 almak kaçınılmaz. Bu ya gidip apple storedan paşa paşa olacak ya da yurt dışındaki tanıdıklardan veya bu işi yapan yurdum insanına sipariş vermekle olacak. Her nasıl olursa olsun iphone 4 sahibi olmak veya ipad le yatağına kurulup ibook dan kitabını okumak veya filmini seyretmek galiba tarifi mümkün olmayan bir durum. saygılar…

siz de yurt dışından %30 daha ucuza iphone, ipad veya herhangi

bir apple ürünü getirmek istiyorsanız:
email: m.aydin005@gmail.com

Tel;004407871323352

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.