iphone 4 son durum

Apple Steve Jobs`un açıklamasından sonra iphone 4 için kılıf dağıtmaya başladı. Eğer iphone 4’ünüzü zaten almışşanız Apple veya aldığınız operatör size bedava kılıf veriyor. Bu durum birçok cep telefonu firması tarafından alay konusu oldu. Amerika’da Motorolla gibi şirketler “bu telefon kılıf olmadan da çalışıyor” tarzında reklamlar yapmaya başladılar.
Sinyal problemi dışında iphone 4 gayet memnun edici bir telefon. Multitask özelliği ile aynen bilgisayarınızda yaptığınız gibi birkaç işlemi aynı anda gerçekleşebiliyorsunuz. iphone 4 işlem hızı da gayet başarılı. çift kamera ve 5 mp fotograf makinası ayrı bir güzellik.
iphone 4 kullanıcılarının büyük kısmı sinyal probleminden yakındıkları için forumlara şöyle bir göz attığımızda sinyal problemi ile alakalı şikayetler azalmış durumda. Apple diretince artık müşterilerin yapacak birşeyi kalmadı da denebilir aslında. Yine forumlarda en fazla yakınılan durum iphone 4 siparişlerinin zamanında gelmemesi. Apple her ne kadar listeleri temizleyeceğiz gibi dedikodular çıkarsa da henüz görünürde yüklü miktarda iphone 4 satışı yok.

siz de yurt dışından %30 daha ucuza iphone, ipad veya herhangi

bir apple ürünü getirmek istiyorsanız:
email: m.aydin005@gmail.com

Tel;004407871323352

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.