iphone 4 sinyal sorunu

 

Piyasaya çıkardığı her ürünle adından bol miktarda söz ettiren Apple iPhone 4’ün sinyal sorunuyla ilgili olan basın toplantısından sonra firmanın sitesinde anten performansıyla ilgili yeni bir bölüm açıldı. Bu bölümde diğer telefonların da sinyal performansı gösteriliyor. Yani apple sinyal sorununu Kabul etmemeye devam ediyor. iphone 4 kullanıcılarının büyük çoğunluğunda mevcut olan sinyal sorunu önümüzdeki günlerde de kullanıcıların başını ağrıtacağa benziyor.

2009 Kasım ayında yayınlanan üç adet akıllı telefonun test edildiği sayfada, aynı zamanda Apple‘ın testinin de ne gibi ortamlarda ve şartlarda da yaptığı açıklanıyor. Performans karşılaştırılması yapılan telefonlar ise BlackBerry Bold 9700, HTC Droid Eris ve Samsung Omnia ıı.

 

Apple‘ın testlerine göre bu telefonların hepsi, kullanıcı anten bölgesinden tuttuğunda, sinyal seviyesi üç ya da dört çubuk düşebiliyor. Buna karşılık iPhone 3GS ve iPhone 4 o şekilde tutulduğunda yalnızca 2 sinyal seviyesi kadar düşüş yaşıyor.

 

Yorum siteleri ve forumlar apple’ın sinyal sorununu inkar ederek prestij kaybettiğini, kullanıcılar ürünleri geri göndermek için hukuki yollara başvurmadan doğru bir karar verilmesinin gerektiği konusunda hemfikirler.

siz de yurt dışından %30 daha ucuza iphone, ipad veya herhangi

bir apple ürünü getirmek istiyorsanız:

email: m.aydin005@gmail.com
tel:004407871323352 begin_of_the_skype_highlighting              

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.