Güzelliğiniz İçin Kaliteli Ürünler

Bu sene plajlarda ve sahillerde güzelliğinize güzellik katmak istiyorsanız aşağıdaki vericeğimiz listedeki ürünleri temin ederek bunu gerçekleştirebilirsiniz.

Güneşle Aranızı İyi Tutun : Piz Buin, isterseniz plajda isterseniz havuz kenarında olun, cildinizi zararlı güneş ışınlarından tutmak için çok önemli bir kalkan. Siz güneşin altında yazın keyfini çıkartırken Piz Buin sizi güneşin zararlı etkilerinden tam olarak korur.

Nemli Dudaklar : Hepimizin bunaldığı sıcak ve kuru yaz mevsiminde capcanlı dolgun ve seksi dudaklara sahip olmak istiyorsanız ve dudaklarınızın nem dengesini dengeleyecek bir kreme ihtiyacınız varsa Blistex firmasının çıkarmış olduğu Lip Splash SPF 15 tam sizin için bir seçim olacak. Ürün hem dudaklarınızı serin tutuyor hemde dudağınızın nemlenmesini sağlıyor.

İkisi Birlikte : Sally Hansen firmasının üretmiş olduğu Tüy Azaltıcı kremle birlikte Bronzlaştırıcı etkiye sahip olan Günlük Nemlendirici sayesinde vücudunuz hem nem dengesini koruyor hemde çikolatamsı bir görüntü kazanıyor. Bu krem sayesinde hem doğal olarak yandıktan sonra renginiz kolay kolay açılmıyor hemde vücudunuzda hassas bölgelerdeki tüylerin çıkmasını engelliyor.

Saç ve Vücut Bakımı : Nuxe firmasının çıkarmış olduğu Huile Prodigieuse şampuanı kuru bir cilt yumuşaklığının yanında ipeksi incelikte saçlarınız içinde birebir. Ürünün tamamen bitkisel yağlardan oluşuyor olmasıda kesinlikte diğer şampuanlara göre artı bir avantaj.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.