Evlilikte Kadın Ne İster ?

Evlilik uzmanları tarih boyunca kadınların erkeklerden ne istediğini, erkeklerin de kadınlardan ne istediğini çözmeye çalıştı. Bu konuda yapılmış binlerce araştırma, onbinlerce sonuç var. En çarpıcı olanları bulmaya, bu yazıda sıralamaya çalıştık. Önce kadınlar erkeklerden ne ister?

 

v     Erkekler küçümsese de kadınlar için küçük şeylerin büyük önemi var. Erkekler bunu yaparsa işler yolunda gider. Örneğin kadın mesajla, maille v.s ile bir şey sorduğunda anında cevap gelmesini ister. Aksi halde erkeğin kendisiyle ilgilenmediğini düşünür.

v     Kadın nedensiz olarak öpülmek ister. Erkeğin tek isteğinin seks olmadığını, bazen neden yokken de onu içten bir şekilde öpüp, elini tutabileceğini bilmek ister.

v     Kadının istediği çok basit bir başka şey ise dans etmek. Bu ona, kendini özel hissettiriyor. Dans için bir restorana gitmeye gerek yok. Evde de romantik bir ortamda dans edebilirsiniz.

v     Ve bir kadın onun için güzel, şık giyinmenizi ister. Dışarı yemeğe çıkmadan önce ne kadar şık giyinirseniz, kadın kendinin o kadar önemsendiğini düşünür.

v           Tüm kadınlar önemli tarihlerin hatırlanmasını ister. Basit sandığınız tarihler onun için çok önemli olabilir. Örneğin birbirini gördüğünüz ilk an, ilk öpüştüğünüz tarih, ilk buluşmada neler giydiğiniz gibi…

v           Kadınların çoğu, erkekle yatak odasının dışında da birlikte zaman geçirmek ister. Birlikte yürümek, spor yapmak, eklenmek gibi aktiviteleri birlikte yapmayı ister.

v       Kadınlar ailelerine çok düşkündür. Bir sürpriz yapın ve ailesini ziyaret etmeyi önerin.

Latest Comments
  1. Evlikik Sitesi

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.