Türk Telekom Telsiz Telefon Kampanyası

Ayda 1 TL ödeyerek kablosuz telefonun rahatlığını siz de evinizde yaşayabilirsiniz. Üstelik RAHATT kampanyasında Türk Telekom abonelerine SMS özellikli 3 ayrı kablosuz telefon seçeneği sunuyor. Piyasa fiyatının çok altında kullanıcılara sunulan kablosuz telefonların 1 TL ?den başlayan aylık taksitleri de telefon faturanıza yansıtılıyor.

Kullanıcılarına kablosuz telefon rahatlığını yaşatmak isteyen Türk Telekom, abonelerine LG, Laxon ve Siemens marka kablosuz telefonlar için 24 ay taksit imkanı sunuyor. Kampanya dahilinde verilen kablosuz telefonlardan ayda 1 TL karşılığında LG GT-7167s?e, ayda 1 TL karşılığında Laxon TD16/94?ya veya ayda 2,5 TL karşılığında Siemens C380/470 model telefona sahip olabilirsiniz.
RAHATT kampanyasına katılan Türk Telekom aboneleri, kampanya dahilinde aldıkları kablosuz telefonun taksitlerini ödedikleri 24 ay boyunca aboneliklerini iptal ettirmeyeceklerini taahhüt etmiş olurlar. Kampanya dahilinde bir telefon hattı aboneliği için yalnızca bir model telefon nisaseçilebilmektedir.RAHATT kampanyası için başvurularınızı 7 Nisan2009 itibariyle Türk Telekom ofis ve bayilerinden yapabilirsiniz. Kampanya 31 Aralık 2009 tarihine kadar geçerlidir ve stoklar ile sınırlıdır.

1TL X 24 ay = 24 TL
telefon faturanıza yansıtılır

2,5 TL X 24 ay = 60 TL

telefon faturanıza yansıtılır

5 TL X 24 ay = 120 TL

telefon faturanıza yansıtılır

 
Kaynak : http://www.turktelekomabonelik.net/rahat.asp

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.