Teknoloji İyi ki Varsın!

Teknoloji artık öyle bir hal aldı ki tüm ihtiyaçlarımızı giderebilir oldu. İnsanların hayatlarında senelerdir var olan teknoloji zamanla gelişti değişti ve şu an da teknolojini son noktasındayız da diyebiliriz.

İnsanlığın var oluşundan buyan aktif olan ve senelerin geçmesiyle gelişen değişen bu teknoloji şu an dünyanın her noktasında kullanılabilir ve herkesinde vazgeçilmezi olsu. Düşün bir sabah kalktığınızda ve akşama kadar geçen sürede ne gibi teknoloji cihazlar sizin yardımcını oldu. İsterseniz biz sıralayalım.

  1. Uyuduğun o rahat konforlu yatağın teknoloji sayesin de üretiliyor.
  2. Elini yüzünü yıkadığın zaman o musluk teknoloji sayesinde üretiliyor. Ve şu an çeşit, çeşit modelleri de mevcut 🙂
  3. Yemek yediğinizde çayınızı yudumladığınızda o çayınız kaynatan çaydanlıkların bile dijitali mevcut.
  4. İşe veya okula gitmek için yola koyulduğunuzda otobüs durağına gidip gelen Kadıköy otobüsüne bindiğiniz de an yürüyen teknolojini eline emanet oluyorsunuz.
  5. İşinize gittiğinizde oturduğunuz masa, sandalye ve karşınızda bulunan teknolojini göbeği bilgisayar bulunuyor.
  6. Saat öylen oluyor ve öyle yemeği molasını geldiğini uyaran saat teknoloji destekli dijital makineler da üretiliyor.
  7. Akşamüstüne doğru eşiniz, dostunuz size ulaşmak için aradığında kullanılan o mükemmel teknolojini canlı şahidi cep telefonunu kullanıyorsunuz.
  8. Akşam evinize geldiğinizde televizyon karşısına geçiyorsunuz. Zaten şu an teknolojinin bize sunduğu en nimetlerden diyebiliriz J

Göründüğü gibi sabahtan akşama kadar tüm uygulamalarınızın destekçisi, teknoloji var. Sonuç olarak teknoloji bizim hayatımızda her an aktif olan, kimi zaman zararlarıyla bizler zarar uğratan, kimi zaman yararlarıyla hayatımızı kolaylaştıran teknoloji net olarak hayatımızın vazgeçilmezi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.