Logitech S220 2+1 inceleme

Müzik dinlemeyi seven bir toplum olarak bilgisayarlarımızda da çokça müzik dinleriz. Ve işte bu tür keyfimiz içinde bilgisayarlarımızda hoparlörlerin bulunması gerekir. İşte tam bu noktada sizlere Logitech S220 2+1 hoparlörünü tanıtmak istedik.

Genelde ev kullanıcılarının tercih ettiği Logitech S220 2+1 hoparlör sadeliği ve şıklığıyla da tüm gözleri üzerine çekmeyi başarmış. Öyle çok büyük evrense bir ses sitemine sahip olmak istemiyorsanız, ama iyide ses çıkartan ihtiyacı gideren bir ses sistemi tercih etmeyi yeğliyorsanız; S220 2+1 hoparlör sizin bu noktada ihtiyacınızı görebilir.

Pek fazla yer kaplamayan sade şık bir hoparlör olan Logitech S220 2+1, 17 watt gücün de kuvvetli bir ses de çıkartabiliyor. Kategorisinde ilk sıralarda yer alan Logitech S220 2+1 her yere sığması ve masa üzerine koyabileceğiniz kumandası ile de, çalan müziğe hükmedebilirsiniz. Kumanda üzerinde bulunan kulaklık ve mikrofon girişleri kimi kullanıcı tarafından pek sevilmese de bizce gerçekten güzel durmuş.

Kuvvetli bassı, mükemmel sesi ile tüm gözleri üzerinde toplayan Logitech S220 2+1 fiyatıyla da göz dolduruyor. Tüm teknoloji mağazalarında bulunan Logitech S220 2+1 50 ile 60 TL arasında çeşitli fiyat aralıklarıyla satışa sunulmuş.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.