Kızlık Zarı Dikimi Nasıl Yapılır

Bayanların ilişki hayatında en çok ön plana çıkan durum kızlık zarıdır. Kızlık zarı dikimini anlatacağız. Türkiye’de yapılmış olan araştırmalara göre her 100 bayandan 10’u bu konu hakkında herhangi bir bilgiye malesef sahip değil.

Kızlık zarı dikimi ameliyatı iki şekilde yapılır. Bunların birincisi cerrahi yolla daraltma yapılarak evlenmeden 3-4 kala uygulanmakta olan bir yöntemdir. Diğer yöntem ise doku nakliyle yapılan ameliyat şeklidir. Bu yöntem daha kalıcı bir yöntemdir. Bu işlemi yaptıracağım derken sağlığınızı göz ardı etmemeniz gerekir. Sağlıkla oynamamalı ve işlemi hastane ortamında kaliteli yerlerde yaptırmalısınız. Bu şekilde yaptırmazsanız sağlık açısından zararlar görebilir ve sıkıntılar çekebilirsiniz.

Bu durum 18 yaşını geçmiş kişilere uygulanmaktadır. 18 yaş altı kişilere zar dikimi yapılması hukuken yasaktır ve sağlık açısından önerilmeyen bir durumdur.

Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı

Bu operasyon hakkında sabit bir fiyat malesef yoktur. Doktor ve dikim farklılıkları olduğu için fiyat sabit değildir. Ayrıca işinde başarılı olan bu işi daha önce yapmış başarılı bir doktorda bu işlemi yaptırmanız tavsiye edilmektedir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.