HSBC düşük faizle evlilik kredisi veriyor

Yeni evlenecek çiftleri, düğün ve nikah telaşından çok, masraflar korkutuyor. Düğün masrafları, yeni eve alınacak eşyalar, balayı, belki yeni bir ev derken, kurulan yeni yuvanın masrafları bitmek tükenmek bilmiyor. Yaz aylarının gelmesiyle düğün sezonu da açıldı. HSBC Bank, yeni evlenecekleri masraf geriliminden kurtarmak için evlilik kredisi açtı. Yeni evli veya yakında evlenmeyi planlayan tüm çiftler, düğün öncesi ve sonrası tüm ihtiyaçlarını bu krediyle karşılayabilecek. HSBC evlilik kredisinin özellikleri ise şöyle: 36 Aya varan vade seçenekleri, son derece uygun faiz oranları ile 30 bin liraya kadar kredi çekebilirsiniz.

Kredi başvurusu yaparken kefil göstermek zorunda değilsiniz. Kredi başvurusu sırasında uygulanan ferdi kaza sigortası sayesinde sigorta işlemlerinizi, sağlık beyanı, check up gibi işlemlere gerek kalmadan kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Bütün kredi vadesi süresince geçerli olacak biçimde, tek seferde ve düşük tutarda sigorta prim ödemesi kolaylığından faydalanabilirsiniz. Aşağıdaki tabloda HSBC Bank tarafından verilen düşük faizli evlilik kredisinin örnek maliyet oranı tablosu var.

Örnek kredi için maliyet tablosu

Kredi Tutarı 5.000 TL
Kredi Vadesi 24 ay
Aylık Toplam Faiz Oranı %1,39
Toplam Masraf 345 TL
Aylık Toplam Maliyet Oranı %2,23
Yıllık Toplam Maliyet Oranı %26,72

Etiketler; HSBC kredileri, HSBC Bank evlilik kredisi, evlilik kredisi veren bankalar, düğün kredisi veren bankalar, düşük faizli evlilik kredisi

Latest Comments
  1. ramazan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.