HSBC Bank’tan kefilsiz eğitim kredisi

Eğitim masrafları yüzünden sıkıntıya giren velilerin ve öğrencilerin imdadına HSBC Bank yetişti. Gerek yurt içinde ve gerekse yurt dışında eğitim gören öğrencilere eğitimle ilgili tüm harcamalar için kredi veren HSBC Bank, bunun için kefil de (10 bin liranın altındaki krediler için) istemiyor. İster ilköğretim okulunda öğrenciniz olsun, ister doktoranızı yapın, isterseniz dil eğitimi alın. Eğitimle ilgili her konuda HSBC Bank, eğitim kredisi vererek, müşterilerini rahatlatıyor. HSBC Bank’ın eğitim kredisinden en az bin, en fazla 30 bin lira alarak yararlanabilirsiniz.

En fazla vade lira kredilerde 36 ay olarak belirlendi. Kredi tutarı bağlı bulunduğunuz okul veya kurum hesabınıza ücretsiz olarak aktarılacak. Düşük faiz oranı ve kefilsiz kredi alma ayrıcalığının yanı sıra, erken ödeme, otomatik ödeme ve ara ödeme gibi avantajlardan da faydalanabilirsiniz. Kredi alırken ferdi kaza sigortası uygulaması sayesinde sigorta işlemlerini sağlık beyanı, check up gibi işlemlere gerek kalmaksızın, rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bütün kredi vadesi süresince geçerli olacak biçimde, bir seferde ve düşük tutarda sigorta prim ödemesi ayrıcalığından yararlanabilirsiniz.
Örnek kredi için maliyet tablosu

Kredi Tutarı 5.000 TL
Kredi Vadesi 24 ay
Aylık Toplam Faiz Oranı %1,39
Toplam Masraf 345 TL
Aylık Toplam Maliyet Oranı %2,23
Yıllık Toplam Maliyet Oranı %26,72

Etiketler: HSBC Bank kredileri, eğitim kredisi veren bankalar, düşük eğitim kredisi, öğrenci kredisi veren bankalar, HSBC eğitim kredisi

Latest Comments
  1. nese
  2. Esra Çakır
  3. mehmet kamilçelebi
  4. seval
  5. seval acis
  6. onur

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.