Finansbank dosya masrafsız kredi veriyor

Krediye ihtiyaç duyan ancak geri ödemesinin yanı sıra, dosya masraflarından bunalan müşteriler için Finansbank güzel bir kredi kampanyası başlattı. Finansbank ‘a ihtiyaç kredisi için başvuranlardan dosya masrafı alınmayacak, sadece hayat sigortası ücreti tahsil edilecek. Üstelik krediye tam olarak ne kadar ödeyeceğinizi görebileceksiniz, kefilsiz kredi çekebileceksiniz. Finansbank ‘tan dosya masrafsız ihtiyaç kredisi almak isteyenlere geri ödemede 12 ay ila 60 ay arasındaki seçenekler sunuluyor.

En az 2 bin lira olarak verilen dosya masrafsız ihtiyaç kredisi için başvurduğunuz an sonucu öğrenebileceksiniz. Bunun için KrediKolay İnternetten veya Para Cepte vasıtasıyla işleminizi yapmalısınız. Finansbank ‘a bu kredi için başvurmak isteyenlerden gelir belgesi, nüfus cüzdanı, ikametgah adresini gösteren resmi bir belge isteniyor. Aşağıdaki tabloda, Finansbank tarafından verilen dosya masrafsız tüketici kredisinin 5 bin lirası için örnek ödeme planı gösteriliyor.

Örnek Ödeme Planı: 5.000 TL
Vade (Ay) Faiz Oranı (%) Taksit Tutarı (TL)
12 %1,94 480 TL
24 %1,94 271 TL
36 %1,94 204 TL
48 %1,94 171 TL
60 %1,94 152 TL

Dosya Masrafsız İhtiyaç Kredisi
Alınacak Ücretler (TL) Maliyet Oranı (%)
Kredi Tutarı (TL) 5.000
Kredi Faiz Oranı (%) %1,94
Kredi Vadesi (Ay) 12
Dosya Masrafı 0
Hayat Sigortası Bedeli 30 TL
Aylık Toplam %2,35
Yıllık Toplam %28,20

Etiketler; Dosya masrafı olmayan krediler, Finansbank, dosya masrafsız bireysel krediler, bireysel kredi karşılaştırma, dosya masrafsız ihtiyaç kredisi, Finansbank uygun krediler, ihtiyaç kredisi faiz oranları, hangi kredi masrafsız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.