Ev telefonu nasıl bağlatılır?

Ev telefonu bağlatmak için ptt veya türk telekom bayilerinize gitmeniz gerekiyor. Çevrenizde yakın türk telekom bayisi olmayabilir. O halde www.telekombasvurum.com adresine girerek online telefon başvurunuzu yapıyorsunuz.
Türk Telekom bayi personelimiz sizi cep telefonunuzdan arayarak adres bilgilerinizi arıyor ve günün uygun bir saati saha ekiplerimizi sizi ziyaret ediyor.
Adımlar gerçekten çok kolay. Abonelik sözleşmesini de adresinizde imzaladıktan sonra hangi numarayı almak istiyorsunuz onun seçim işlemini geçiliyor.
Bayi personelimzi size en güzel numaraları öneriyor. siz beğendikten sonra işlemleriniz başlıyor ve en kısa sürede hattınız açılıyor.
Evinize nereden telefon bağlatacağınızı düşünme zamanı değil artık. Sadece form göndermeniz yeterli ,aramanıza ve telefon masrafı yapmanıza da gerek yok.

Ayrıca yine sitemiz üzerinden adsl başvurusu da yapabilir 8 mbps hızında internete 6 ay boyunca 9.99tl den sahip olabilirsiniz.
İnternetsiz ev kalmasın.Çocuklarınız internet kafe ortamlarında mahvolmasın. Çocuklarınız gözünüzün önünde TTNET Vitamin paketi ile güvenli olarak internette dolaşsınlar.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.