Erkek Aldatırsa

Erkeklerin neden aldattıklarının araştırılmasına bile gerek yoktur aslında. Erkek eğer aldatıyorsa %90 cinsel dürtüler nedeniyle aldatmaktadır. Herhangi bir ortamda bir ışık aldığı bayana yaklaşır, beraber olur ve ertesi gün bunu unutur. Ayrıca bu ona bir aldatma olayı gibide gelmez. Bunu bir aldatma olarak kabul etmez. Erkeğin bunu bir aldatma olarak kabul etmesi için yeni birine aşık olması gerekiyor. Bir başkasına aşık olur ve onunla birlikte olursa, ancak o zaman ben karımı ya da sevgilimi aldatıyorum diyebilir. Aksi halde erkekler günübirlik ilişkileri asla ve asla bir aldatma olarak kabul etmemektedirler. Ona göre bu sadece bir çapkınlık olayından başka hiçbir şey değildir. Çünkü özellikle Türk toplumunda erkek böyle yetiştirilmiştir.

Burada en büyük hata bunu bilerek kabullenen hanımlardadır. Tilkinin dönüp dolaşacağı yer kürkçü dükkanıdır mantığını benimseyerek hareket etmek yapacakları en büyük hatalardandır. Kadın bunu bu şekilde kabullenmeye devam ettiği sürece erkek de aldatmaya devam edecektir. Eğer affetmezseniz, erkek affedilmediğini görüp korkar ve buna bir daha kolay kolay cesaret edemez. Affetmeniz demek ona sizi aldatma şansını tekrar vermeniz demektir. Bunu bilen erkek, sizi daha önce aldatan ve affedildiğini gören erkek, ilk fırsatta yine sizi aldatacaktır. Bundan kendini alıkoyması ve kolay vazgeçmesi mümkün olmayacaktır.

Bir erkeğin aldatmasını anlamak, kadının aldatmasını anlamaktan çok daha kolaydır. Tabi kadın ısrarla eşinin ya da sevgilisinin onu aldatmadığına odaklanmış ise bunu görmesi ve anlaması mümkün değildir. Kadın zekası erkek zekasından farklı çalışır, detaycıdır ve ön sezileri çok kuvvetlidir. Ufak bir araştırma ya da takibe girmesi ile eşinin ya da sevgilisinin onu aldatıp aldatmadığını anlayabilir. Bunu erkeğin davranışlarından kolay bir şekilde çıkartmak mümkündür. Erkek fiziksel olarak kendine daha dikkat etmeye başladıysa, koku değişikliği, tarz değişikliğine varan değişmelere girdiyse, kadın bu ufak ipuçlarından bile bunu anlayabilir. Aldatan erkek mutlaka eve geç gelmeye başlar. Telefonunu evdeyken kapatır ya da sesini kısar. Telefonunda mesaj bırakmamaya gayret eder. Bunun dışında teknoloji o kadar çok ilerlemiştir ki aldatmayı kolaylaştırdığı kadar, yakalanmayı da kolaylaştırmaktadır. Sevgiliniz ya da eşiniz eve geldiğinde işi dışında pc başında daha çok vakit geçirmeye başladıysa eğer, bu kadın için bir işaret olabilir. Maillerini ya da yazışmalarını kontrol ederek sizi aldatıp aldatmadığını anlamanız mümkündür. Çünkü erkeklerde bu konularda dikkatsiz davranırlar ve kadınların sezgilerini hiçbir zaman hesaba katmazlar.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.