Bölgesel Zayıflama Yöntemleri

Yaz ayları yaklaştığı zaman özellikle kadınları büyük bir korku alır. Kışın aldığım kiloları nasıl vereceğim. Bikini ve ya mayo nasıl giyeceğim gibi telaşlar alır. Bütün kadınlara yaz aylarına zinde ve fit bir şekilde girmek ister. Bu fazlalıklardan kurtulmanın yollarını araştırırlar. Bir yol bulunmazsa hafta başı diyete başlanır.

Bazı durumlarda yağlar orantısız bir biçimde artar. Bu fazlalığı engelleyebilmek için bölgesel zayıflama yöntemleri vardır.

Bölgesel Zayıflama Yöntemleri Çeşitleri

1- Lipoliz
2- Ultrashape
3- Karboksiterapi
4- Mezoterapi

Lipoliz Nedir Nasıl Yapılır

Yağ hücresinde bulunan zarların geçirgenliğini değiştirir ve yağ hücrelerini deforme ortadan kalkmasına yardım eden bir bölgesel zayıflama yöntemidir.

Ultrashape Nedir Nasıl Yapılır

Bu yöntemle yağ hücreleri parçalanır. Çok etkili bir yöntemdir ve etkili bir şekilde sonuç verir. Ameliyata gerek kalmadan güzel bir vücut şekillendirme yöntemidir.

Karbokiterapi Nedir Nasıl Yapılır

Derinin içerisine yada derinin altına bir cihazla direk saf karbondioksit gazı veriliyor. Toplanmada yüz ve çene altında oluşan kırışıklıkları, cilt çatlağı için kullanılmakta olan bir yöntemdir.

Mezoterapi Nedir Nasıl Yapılır

Bölgesel zayıflamayla beraber selülitleri tedavi etmektede kullanılan bir yöntemdir. Özellikle bel, basen, kalça, bacak üstü, iç ve dız kısmı, diz içi ve yanları, omuz ve kol tarzı yağların fazla toplandığı yerlere uygulanan bir yöntemdir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.