Yeni Facebook Zeka Oyunu: Brain Buddies

Dünyaca ünlü zeka oyunu Brain Buddies, artık Facebook applicationları arasında yerini aldı. Kaba ve en sade şekliyle; Brain Buddies bir zeka ölçme oyunudur. Ayrıca epey bağımlılık yaptığını baştan söylemem gerekir. 4 farklı çeşit oyun sonucunda toplam beyininizin gramı toplanır ve sonuç elde edilir. Ayrıca daha zevkli olması açısından, arkadaşlarınız arasında sıralama da vardır ve amacınız tüm arkadaşlarınızdan daha zeki olmak olmalıdır. Brain Buddies, sayesinde zekanızı epey geliştirebilirsiniz. Çünkü bu tür oyunlar genelde zeka açmaktadır.

İlk oyunda, eşyaların yerlerini bulmanız gerekiyor. İkinci oyunda ise çarkı, karşı tarafa düzgün bir şekilde geçirmeniz gerekiyor. Üçüncü oyunda, yukarıdan aşağıya balon içinde işlemler çıkacaktır. Cevapları doğru bulmanız gerekiyor. Son oyunda ise sayıları küçükten büyüğe sıralamanız gerekiyor. Her oyundan belli bir miktar puan kazandıktan sonra ikinci oyunlar çıkacaktır. Ben sadece ikinci oyunlardan sonuncusunu seviyorum. Altta bir takım eşyaların resimleri çıkıyor ve uzaylılardan hangileri o eşyaları tutuyorsa onları vurmanız gerekiyor.

Ayrıca, Brain Buddies‘in bir de Brain Buddies Hilesi var. Ben bunu kullanarak sahte bir hesapta 5500 yapmama rağmen zevk alınmıyor. Pek hile yapmanızı önermem hatta yapmayın. Hilesiz 3800 yaptım. Amacım 4000 yapmak. Sonradan hile yapıyosun falan dememeleri içinde videoya çekiyorum. Peki hile nasıl mı yapılıyor? Cheat Enginee adlı bir programı indiriyorsunuz (program virüs uyarısı vermekte ama virüs yoktur) ve zamanı yavaşlatmayı 0,25 yapıyorsunuz. Bu sayede her oyunun süresi 4 dk ya çıkıyor. Ama yapmayın. Brain Buddies‘ten zevk almak için kendiniz hilesiz oynayın ve arkadaşlarınızla yarışın!

Latest Comments
  1. ümran

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.